Shawn Levy podnietil jediným príspevkom veľké špekulácie – bude Hulk vo filme Deadpool 3?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Hulk vo filme Deadpool 3?

Naozaj netreba veľa na to, aby sa vytvorila iskra, ktorá podnieti špekulácie o MCU. Dobre si je toho vedomý iste aj Shawn Levy, ktorý presne to spravil prostredníctvom jediného príspevku. S Ryanom Reynoldsom režíroval film The Adam Project, v ktorom si zahral aj Mark Ruffalo. A naznačuje nám teraz prostredníctvom neho, že bude Hulk vo filme Deadpool 3?

Režisér si chce s Reynoldsom zopakovať spoluprácu do tretice. Ich prvým spoločným filmom bol Free Guy a teraz jedná so štúdiom o treťom Deadpoolovi. Podľa predstaviteľa hlavnej role je to však už jasná vec. Hercom sa očividne podľa slov všetkých zúčastnených spolu dobre pracovalo a to so zmieneným Ruffalom.

Stačí jediný príspevok

Režisér tak na svojom Twitteri zdieľal zaujímavý príspevok. Dal tam záber z filmu, na ktorom ležia obaja na tráve. Pod ním máme easter egg, ktorý odkazoval práve na ich postavy v Marvel univerze. Na boxe na športové náčinie bola nálepka Deadpoola a Hulka.

Ryan Reynolds už bol Wadom Wilsonom dvakrát predtým, ale v inom univerze. Jeho prechod do MCU je však už jasný, netreba o tom viac debatovať a Disney si podľa všetkého necháva túto postavu unikátne s R-kovým hodnotením. Logicky by sa teda mal stretávať aj s inými postavami z toho sveta a prečo by to nemal byť práve aj Brune Banner, ktorého tu Ruffalo hrá.

Hulk-Deadpool
Zdroj: movieweb.com

Stretávali sa opakovane

Práve s Hulkom totiž prichádzal do kontaktu v komiksoch opakovane. Wade opakovane zeleného obra podnecoval k tomu, aby robil to, čo mu ide najlepšie – ničil. A to často práve jeho samotného, keď chcel napríklad otestovať, či ho dokáže absolútne zničenie Hulkom zabiť.

Ale tak koniec koncov, našlo by sa iba málo známych postáv, s ktorými sa nestretol. Jeho časté boje boli s iným regenerujúcim sa mutantom, samozrejme, Wolverinom. Toho by sme tiež chceli v MCU vidieť. S očakávaným príchodom X-Menov vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva by to bola len otázka času…

deapool vs hulk
Zdroj: youtube.com

Ich súboj by sme si určite na plátne pozreli

Zatiaľ ale otázkou ostáva, či sa aj Hulk skutočne objaví vo filme Deadpool 3. Minimálne narážku by sme určite očakávali. Ale tých zrejme na iné Marvel postavy z jeho rozličných filmových fáz nebude málo. Avšak jeho súboj s Loganom alebo práve ožiareným hrdinom Bruca Bannera by bolo veľmi potešujúcim prvkom pre fanúšikov.

Chceli by ste, aby si Deadpool a Hulk zabojovali v nadchádzajúcom filme alebo by ste radšej videli iný súboj? Myslíte si, že režisérov príspevok naozaj znamená, že ho chystá do filmu zahrnúť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -