Režisér pre film Deadpool 3 by mal byť jasný, momentálne jedná s Marvelom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Režisér pre film Deadpool 3

Ako iste viete, najviac hláškujúci a štvrtú stenu búrajúci charakter z Marvel komiksov dostane aj tretí film. Teraz je v jednaní konkrétny režisér, aby viedol film Deadpool 3. Voľba by mala byť jasná, nakoľko s hlavnou hviezdou filmu, Ryanom Reynoldsom, by malo ísť už o jeho tretiu spoluprácu.

Samozrejme, že narážame na tvorcu menom Shawn Levy. Minulý rok po opakovaných odkladoch priniesol film Free Guy. Charakter vo videohre podobnej GTA si uvedomí, že je iba jednou z nehrateľných postáv. Film išiel do kín v riskantom čase počas pandémie a aj napriek tomu sa mu neskutočne darilo. Riaditeľ štúdia 20th Century Studios už teraz uviedol, že vďaka tomu chystajú viaceré pokračovania.

shawn levy deadpool 3
Zdroj: webseries.finalnews24.com

Dáva táto trilógia niekomu zmysel?

Druhá spolupráca medzi hercom a režisérom je úplne čerstvá. Ešte len pred pár dňami na Netflix pridaná sci-fi komédia The Adam Project. Levy síce o svojej ďalšej spolupráci s Reynoldsom ešte len jedná s Marvelom, podľa herca už je to však jasná vec. Žartovne označil filmy ako trilógiu a uviedol, že bude trochu viac „ostrá“.

To by znamenalo, že každý z Deadpool filmov prinesie iný režisér. Prvú časť, ktorá vyšla v roku 2016, priniesol Tim Miller. V roku 2018 ho pri pokračovaní vystriedal David Leitch. V druhej časti bolo predstavených viacero nových postáv celkovo pre tento komiksový svet a priniesli nám aj myšlienky na X-Force. Samozrejme, že by sme chceli pokračovanie.

Disney nechá Deadpoola drzého a krvavého

Deadpool je navyše najviac zarábajúca značka, ktorú predtým vlastnilo štúdio Fox. Prvá časť zarobila 783,1 milióna dolárov, pokračovanie 785,8 milióna. Aj to je zrejme dôvodom, prečo si ho Disney ponechalo po odkúpení Foxu aj naďalej, aj so stále zachovaným R-kovým ratingom, ktorý veľmi nejde dokopy s ich zameraním skôr na rodinné filmy.

Pri tretej časti sa už vystriedali aj na poste scenáristov. Prvý návrh priniesli Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Logelin, ktoré môžu byť známe aj ako autorky animovaného seriálu Bob’s Burgers. Nakoniec ale skript píšu (a vraj už reálne píšu) Rhett Reese a Paul Wernick, ktorí ho napísali aj pre predošlé dve časti.

film deadpool 3 vznikne
Zdroj: honknews.com

Kedy opäť Wade príde ničiť plátna?

Vyzerá to tak, že aj režisér pre film Deadpool 3 by nám mal byť známy. Štúdio jeho účasť ešte nepotvrdilo, ale myslíme si, že by mali byť Reynoldsove prosby tiež vypočuté. Predsa len, ak chceme priniesť tretiu časť, tak akým lepším spôsobom než priniesť chlapíka, s ktorým ste predtým robili dva filmy… Tak už len čakať na oficiálne prehlásenie a prípadne aj zverejnenie dátumu vydania tretieho filmu s Wadom Wilsonom.

Myslíte si aj vy, že by mal Deadpoola 3 režírovať Shawn Levy? Páčil sa vám film Free Guy? Videli ste už The Adam Project? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thehollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -