Sony oznámilo, že vzniknú Krotitelia duchov 5. Čo o nich prezradili?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Sony potvrdilo film Krotitelia duchov 5

Počas predvčerajšieho večera až noci odštartovala v Las Vegas udalosť s názvom CinemaCon. Práve na nej majú spoločnosti možnosť oznámiť a priniesť fanúšikom absolútne novinky o ich chystaných projektoch. Na paneli od Sony boli informácie naozaj pestré a obšírne. Dozvedeli sme sa aj, že príde film Krotitelia duchov 5.

Presne tak, nakoľko to označujú číslovkou päť, rátajú do neho pôvodné filmy z roku 1984 a 1989 aj reboot z roku 2016. Ten mal po novom čisto ženské obsadenie a aj napriek novátorskému nápadu si získal negatívne ohlasy u kritikov aj divákov. Ešte, že prišiel poriadny návrat ku koreňom v podobe snímky Krotitelia duchov: Dedičstvo.

krotitelia duchov
Zdroj: slashfilm.com

Dedičstvo sa vrátilo ku koreňom

Tú režíroval Jason Reitman, syn pôvodného tvorcu Ivan Reitmana (ktorý nás bohužiaľ počas minulého roka opustil). Bolo vidieť a poznať, že chce vzdať hold práci svojho otca. Priniesol nové obsadenie a novú generáciu, ale vrátil sa však aj k pôvodným dejom.

Takto si v snímke zahrali Mckenna GracePaul RuddFinn Wolfhard a Carrie Coon. Zahrnutí ale boli aj pôvodní krotitelia a to Dan AykroydBill Murray, Ernie Hudson a nezabudlo sa v príjemnej menšej úlohe ani na Annie Potts. Egon Spengler, jeden z pôvodných filmových členov, tu bol vykreslený po smrti, tak ako jeho herecký predstaviteľ Harold Remis. Veľmi citlivým spôsobom ho tam dokázali zahrnúť a tiež mu vzdať poctu.

krotitelia duchov dedičstvo
Zdroj: vanityfair.com

Nová generácia aj pôvodný tím

Síce ním predstavili nových mladších krotiteľov pre novú generáciu, ale opäť dali dohromady aj tých klasických. Veď aj v jednej z potitulkových scén sme videli, ako Winston kupuje naspäť známu požiarnu stanicu. To môže znamenať len jedno – dáva dokopy pôvodný tím!

Takto by mohla franšíza smerovať aj naspäť do New Yorku z malomestského prostredia. Očakávali by sme aj, že sa Jason Reitman vráti na režisérske kreslo a za kameru. Lebo sme síce dostali informáciu o tom, že film Krotitelia duchov 5 vznikne, ale akékoľvek ďalšie detaily si nechali ako tajomstvo.

trailer pokračovanie Krotitelia duchov: Dedičstvo
Zdroj: gamesradar.com

Koho zavoláte?

Medzitým, ako dostaneme akékoľvek ďalšie informácie, nám však už hrá v hlave ikonická melódia Raya Parkera Jr. Vzhľadom na smerovanie a koniec poslednej časti totiž vieme, že sa máme na čo tešiť a ešte nás čaká poriadna dávka strašenia. Tak koho zavoláte?

Potešila vás informácie o potvrdení ďalšieho filmu o Krotiteľoch duchov? Myslíte si, že priamo nadviaže tam, kde skončil a pozrieme sa do New Yorku? Páčilo sa vám Dedičstvo? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -