Hrôza na pľaci Marvel seriálu: Tragicky zahynul člen štábu, toto musia vyšetriť

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nehoda pri tvorbe Marvel seriálu

Tragická nehoda sprevádza prípravu jedného z Marvel seriálov. Na nakrúcanie sa pripravoval pľac v Radford Studios, pri ktorom mal 41-ročný mechanik Juan Carlos Osorio dohliadnuť na bezpečnosť lešenia. To sa mu však stalo osudným, pretože z lešenia smrteľne spadol, informovala polícia z Los Angeles prostredníctvom portálu Deadline.

Nehoda je o to nešťastnejšia, že seriál sa aktuálne nenatáčal. Bol pozdržaný popri minuloročných štrajkoch a do produkcie sa mal vrátiť až počas budúceho mesiaca. Išlo tak o prehliadanie miest na nakrúcanie, či sú naozaj pripravené. Situáciu už komentoval aj prezident predákov Matthew D. Loeb.

Situácia si bude vyžadovať vyšetrovanie

Tvrdí, že všetci zo štúdia sú šokovaní tým, čo sa stalo a smútia pri tejto tragickej strate. Dodal, že bezpečnosť je ich najväčšou prioritou, a preto je sa ochotný čo najviac zapojiť do skúmania a dokazovania toho, ako mohlo k úmrtiu prísť. Zároveň bude naplno pracovať na tom, aby mohol podporiť smútiacu rodinu.

Rodine a najbližším priateľom vyjadril svoju sústrasť aj hovorca Marvelu. Povedal, že ich myšlienky sú spolu s nimi a ochotne budú poskytovať akékoľvek aktualizácie, ktoré sa v prípade ukážu.

‘Wonder Man’: Yahya Abdul-Mateen II Tapped To Lead Marvel Series For Disney Plus
byu/ARandomTopHat inMarvel

 

Ironicky ide o satirický projekt z Hollywoodu

Tragédia sa stala na pľaci pripravovaného seriálu Wonder Man. Ten spoločnosť oznámila ešte v lete 2022. V novembri toho roku nám prezradili, kto sa ujme hlavnej role. Bude to Yahya Abdul-Mateen II, ktorého môžeme poznať ako Black Manthu z dvojice Aquaman filmov.

Tento raz si zahrá postavu menom Simon Williams. Pôvodne išlo v komiksoch o tradičného záporáka, ktorému Tony Stark prebral jeho rodinný biznis. Spojil sa s Baronom Zemom, ktorý na ňom robil pokusy a obdaril ho ióntovou energiou. Vďaka nej má zrýchlené reflexy a supersilu.

Súčasný seriál sa bude uberať trochu iným smerom. Predstaví Williamsa ako mladého kaskadéra, ktorý to skúša v Hollywoode bez toho, aby prezradil, že má supersily. Má ísť preto o akúsi satiru na filmový biznis a zosmiešňovanie jeho stereotypov.

Ako pôsobí nehoda, ktorá sa stala na pľaci Marvel seriálu na vás? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -