Warwick Davis je po rokoch späť ako mocný mág. Pozrite si trailer na seriálové pokračovanie Willow

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Willow

Predošlé dni patrili pri Lucasfilme predovšetkým Star Wars v ich oslavách. Avšak nie všetko bolo o praďalekej galaxii. Pri tejto príležitosti priniesli očakávaný návrat k temnému fantasy z roku 1988. Po dve a pol dekáde sa vracia Warwick Davis ako čarodej. Aj to ukazuje trailer na seriál Willow.

Pôvodný film nakrútil v spomenutom roku Ron Howard. Zahral si v ňom aj Val Kilmer, hlavnou hviezdou však bol Davis, ktorého kariéru to nakoplo. Bez neho by sme ho nevideli ani neskôr v Harry Potterovi. Film bol vytvorený za pomerne (na očakávanie filmu) nízky rozpočet, 35 miliónov dolárov.

Dnes kultové fantasy dostáva pokračovanie

V kinách priniesol necelých 140 miliónov, čo bolo v podstate považované za neúspech. Odvtedy si však snímka získala kultový status a tento klenot z prelomu 80. a 90. rokov neradi vynechávajú fanúšikovia fantasy. O pokračovaní sa už hovorilo niekoľkokrát, avšak až teraz naberá reálnosť. A podľa novej ukážky mu lepšia starostlivosť od štúdia rozhodne prospieva!

Dej sa má odohrávať 200 rokov od udalostí, ktoré sa odohrávali vo filme. Schválne nebudeme z jeho deja nič prezrádzať, aby ste si pred zhliadnutím seriálu mohli dopriať plný zážitok v prípade, že ste ho nevideli. Opäť nás však čaká príbeh boja temnoty proti svetlu, zla proti dobru. Na svojej ceste bude musieť Willow ochrániť dieťa, ktoré má predpovedané, že sa stane vládcom.

serial willow
Zdroj: collider.com

Poriadne fantasy nemôže byť bez poriadnej družiny

Okrem toho ho však vyhľadá princezná Kit, ju si zahrá Ruby Cruz (Mare z Easttownu). Ona sama je na misii, aby našla svojho strateného brata. Samozrejme nemôže ísť o správne fantasy, aby sa na úlohe nepodieľala poriadna partia. Ju tvoria Erin Kellyman (Zelený rytier) ako Jade, najlepší priateľ Kit aj Ellie Bamber (Nočné zvieratá) ako kuchynská slúžka Dove, ktorá je zamilovaná do princezninho brata.

Seriál bude obsahovať aj dcéru Willowa. Zaujímavosťou je, že si ju zahrá skutočná dcéra Warwicka Davisa, Annabelle Davis. A to nie je ešte celá ich rodina na pľace. Jeho syn Lloyd Davis často za otca zaskakuje ako kaskadér.

warwick davis willow
Zdroj: collider.com

Na Disney+ ešte pred zimou

Trailer na seriálové Willow nás berie na úžasné lokácie a ukazuje nám fantastické stvorenia. Nechýba v ňom tajomstvo, akcia a súdržnosť skupiny. Jednoducho poriadne pokračovanie fantasy, ktoré deti z 90. rokov poznajú. Navyše sa aj George Lucas podieľa na produkcii. Už aby sme si sériu mohli 30. novembra pustiť na Disney+.

Ako sa vám podľa ukážky páči seriálové pokračovanie Willow? Poznáte pôvodný film? Ide podľa vás o fantasy, ktoré by žiaden fanúšik nemal vynechať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -