Anthony Mackie si zahrá v adaptácii videohry Twisted Metal. Čo viac môžeme čakať od pripravovaného seriálu?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Anthony Mackie v adaptácii Twisted Metal

Anthony Mackie si zahrá v chystanej adaptacii videohry Twisted Metal. Herec známy z MCU ako Falcon (a teraz nový Captain America) bude hlavnou postavou seriálovej verzie tejto hernej pecky z roku 1995. Myslím, že ju veľa fanúšikov dokáže automaticky identifikovať vďaka ikonickým vozidlám a ešte ikoneckejšej postave klauna.

Autorsky sa majú o seriál postarať Rhett Reese a Paul Wernick. Napíšu scenár a zároveň budú produkovať. A prečo je to veľmi dobrou správou? Pretože práve títo dvaja stoja za Zombielandom a Deadpoolom. A vieme, že táto adaptácia si vyžaduje tak trochu z oboch.

anthony mackie
Zdroj: geekculture.com

Anthony Mackie ako John Doe v seriáli Twisted Metal

Má ísť o akčnú komédiu, kde automobilový maniak John Doe (Mackie) dostane šancu na lepší život. Stačí, ak úspešne doručí záhadný balík. Lenže háčik je v tom, že ho musí viesť cez postapokalyptickú pustinu. Našťastie bude mať na pomoc zlodeja áut, ktorého však často svrbí prst na spúšti.

Takto budú spoločne čeliť divokým záškodníkom a ich smrteľným vozidlám pripraveným na deštrukciu. A najviac nebezpečným je na otvorenej ceste narušený klaun. Áno, ten známy klaun, ktorý jazdí na známom zmrzlinárskom aute. Ten, ktorého fanúšikovia poznajú ako Sweet Tooth.

twisted metal sweeth tooth
Zdroj: pushsquare.com

Od ústavu sa presunieme na cesty

Z videohernej predlohy uvidíme tu správnu šialenú akciu. Tá sa však sústreďovala na pacientov psychiatrie Blackfield Asylum. Raz ročne tu záhadná postava menom Calypso zorganizuje súboje v upravených vozidlách na život a na smrť. Víťaz môže byť len jeden, a ten si odnesie unikátnu cenu – Calypso mu splní jedno jeho želanie.

John Doe bol postavou aj v pôvodnej hre. Toto meno označuje v americkej kriminológii človeka, o ktorom sa nevie, kým bol (anonyma). A práve na to sa snaží prísť aj postava v hre. Jazdí na aute menom Roadkill – vozidle zo 60. rokov prerobenom na demoličné derby, ktoré je obité kovovými plátmi a šrotom. Zároveň má na ňom „Steel Dagger“ – dlhú tyčovitú hrdzavú zbraň, ktorá dokáže byť vystrelená ako oštep.

twisted metal roadkill
Zdroj: sketchup.com

Aj autorský tím veští kvalitu

Už teraz sme zvedaví, ako bude Anthony Mackie vyzerať ako John Doe v seriáli Twisted Metal. Tvorcovia sa však rozhodli pre adaptáciu na malé obrazovky pridať (logicky) aj viac deja. K tomu prispeje okrem vyššie spomenutých aj Michael Jonathan Smith, ktorý píše seriál Cobra Kai.

Spolu s Mackiem bude ako výkonný producent pôsobiť aj Will Arnett. Samozrejme, že za projektom stoja Sony Pictures Television, pretože hra bola prinesená na PlayStation práve spoločnosťou Sony.

Čo hovoríte na predstaviteľa hlavnej role v chystanej adaptácii Twisted Metal? Hrávali ste túto hru? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hyperbeast.comgeektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -