Jameela Jamil zverejnila svoj look ako Titania zo seriálu She-Hulk. Potvrdila tým komediálne zameranie?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Titania zo seriálu She-Hulk

Už niekoľko mesiacov vieme, že Jameela Jamil bude záporáčka Titania v seriáli She-Hulk. V chystanom projekte Disney+ na rok 2022 si ústrednú úlohu zahrá Tatiana Maslany. Od júna (aj prostredníctvom záberov z natáčania) vieme, kto bude jej protivníčkou a kto ju stvárni.

Herečka, ktorá je známa predovšetkým zo sitkomu Dobré miesto, je ohľadom role značne nadšená. Na svojom Twitteri zverejnila fotku, kde je nastylovaná ako postava a pridala k nej len krátky popisok „OK boomer“. Vystihuje typický vzhľad postavy z komiksov a pridáva k nej zvrat, ktorý nám sľúbili tvorcovia postavy v seriáli.

Mileniálska influencerka na spôsob Kardashian

Ešte pred letom, keď sme nevedeli, kto záporáčka bude, dostala iba krycie meno „Lucy„. Bola popisovaná ako „očarujúca influencerka zo sociálnych sietí, ktorá je podobná Kardashiankám – aj s tými temnými stránkami“. Zároveň sa Kevin Feige k seriálu vyjadril, že She-Hulk bude iný seriál, na aký sme zvyknutí, pôjde o „polhodinovú komédiu o práve“.

Vzhľadom na vyššie uvedené je teda viac ako jasné, že herečka postavu riadne vystihla. Nie je jasné, či ide o fotku priamo z nakrúcania, alebo si len ona sama skúšala nový look. Fotografia ale korešponduje aj s predošlými zábermi z pľacu. A keď sme pritom – Jameel sa určite skvele hodí do komediálneho prostredia svojou predošlou rolou v sitkome.

Sitkom plný hlášok a gagov

Seriál bude mať oproti iným od Marvelu na streamovacej službe skutočne iný naratív. Mali by sme sa dočkať toho, že hlavná postava si bude uvedomovať, že je v seriáli a tak bude rúcať štvrtú stenu a prihovárať sa divákom – podobne ako Deadpool. Zároveň sa máme pripraviť na hlášky, gagy a kopu humoru.

Dejovo sa inak zameria na Jennifer Walters, ktorá je skúsenou právničkou s hlavným zameraním na prípady spojené so superhrdinami. Okrem toho je bratrancom Bruca Bannera a po jednej nehode bude musieť prijať transfúziu krvi. To z nej urobí She-Hulk, ženskú verziu Hulka, ktorá ale vie ovládať svoje emócie a udržiava si svoju inteligenciu.

Titania nebude zďaleka jediná postava v She-Hulk

To sme videli aj pri Hulkovi naposledy, keď sa stal Professorom Hulkom. V medzititulkovej scéne Shang-Chiho sa ale Ruffalo objavil ako Bruce Banner (v ľudskej podobe stále so zranenou rukou). Možno sa nám tu teda vysvetlí aj to, ako sa táto opätovná premena stala. Keď sme však už pri Shang-Chim, v seriáli má byť aj Abomination/Emil Blonsky, opäť v podobe Tima Rotha, ale v menej serióznom prevedení.

Okrem nich budú v hereckom obsadení Ginger Gonzaga (Space Force), Renée Elise Goldsberry (Hamilton), Anais Almonte a Josh Segarra (Arrow). Dohad hovorí aj o tom, že by sa mohol objaviť Charlie Cox ako Daredevil, avšak nebol ešte nijako potvrdený. Do právnického prostredia by však určite skvele zapadol.

she hulk daredevil
Zdroj: geekycraze.com

Od tvorcov iných úspešných komediálnych seriálov

Sitkom je určite v správnych rukách, pretože sa pod neho tvorcovsky a scenáristicky podpisuje Jessica Gao, ktorá pracuje aj na príbehoch pre Ricka a Mortyho. Zároveň Kat Coiro, ktorá sa stará o Brooklyn-99 (resp. starala) režíruje 5 epizód z celkového počtu 10.

Vyzerá to, že zo všetkého obsadenia je na projekt najviac naladená Jameela Jamil. Jej Mary MacPherran a.k.a. Titania sa v seriáli She-Hulk bude skutočne podobať komiksovej predlohe, pričom ale dostane vtipný zvrat. Nemyslíme si však, že by serióznejšie scény chýbali, herečka napríklad prostredníctvom sociálnych sietí tiež zdieľala aj jej bojový tréning.

jameela jamil titania she-hulk
Zdroj: cinemaexpress.com

Komédia dobre padne aj vo Fáze 4

Či sa teda dočkáme ďalších aktualizácií od nej alebo priamo od Marvelu, na seriál sme už teraz naladení. Tešíme sa, že aj Fáza 4 v MCU bude mať komickejšiu vsuvku a dočkáme sa sitkomovo ladeného seriálu aj v roku 2022.

Čo hovoríte na to, ako vyzerá Titania v seriálu She-Hulk? Pobavila vás herečka Jameela Jamil svojim zobrazením influencerky? Ako celkovo vnímate komediálne ladenie seriálu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -