Druhá séria Letušky ukončila nakrúcanie. Zverejnila to Kaley Cuoco v rozcítenom príspevku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

2. séria Letušky bola dotočená

2. séria Letušky bola oficiálne dotočená. Padnutie poslednej klapky oznámila Kaley Cuoco na sociálnej sieti. V príspevku na Instagrame chcela osláviť vzostupy a pády nakrúcania série a pridala aj video, kde sa pri rozhovore so štábom značne rozcíti. Pľac jej bude očividne veľmi chýbať.

Nakrúcalo sa 7 mesiacov v troch rozličných krajinách. Samotný začiatok musel byť posunutý kvôli pandemickej situácii, ktorá postihla viaceré produkcie. Následne sa kvôli tomu aj toto nakrúcanie predlžovalo a je iste na mieste povedať, že malo svoje svetlejšie aj horšie momenty.

Letuška alkoholička s vraždou na krku

Letuška sledovala príbeh Cassie Bowdenovej. Hlavná hrdinka si najradšej kráti čas alkoholom, s ktorým má seriózny problém. Po jednej zo svojich opitých nocí sa zobudí s hroznou opicou. Ale čo je horšie – vedľa nej je mŕtve telo. Kvôli strachu si zvolí zbrklé riešenie – miesto činu uprace a opustí krajinu.

Doma v Štátoch ju ale čakajú autority a rozbehne sa bláznivá hra. V snahe nahliadnuť viac do králičej nory sa rozhodne po reálnom vrahovi pátrať aj sama. Seriál prináša množstvo nečakaných zvratov a šokujúcich momentov. Taký bol aj záver samotnej prvej série, preto sme zvedaví, čo pokračovanie prinesenie.

letuška
Zdroj: tvline.com

O deji a dátume sa mlčí

Nič z deja nachádzajúcej série ešte známe nie je. Warner Bros. si vo svojich štúdiách držia všetky tajomstvá ohľadom nej starostlivo pre seba. Cuoco však povedala, že nás čaká napínavá a bláznivá séria. Nemá zatiaľ stanovený ani dátum premiéry, avšak sľubujú nám, že to bude v roku 2022.

Popri ukončení nakrúcania predpokladáme, že by to nemuselo trvať viac ako štyri mesiace. Samozrejme však nechceme predbiehať a počkáme si na vydanie na streamovacej službe HBO Max. Tam sa nachádza prvá séria (a u nás stále ešte na HBO GO).

letuška caley cuoco
Zdroj: peakpx.com

Návrat pôvodných a veľa nových tvárí

2. séria Letušky nám okrem hlavnej postavy vráti aj ďalšie známe tváre. Ako najlepšia kamarátka hlavnej hrdinky, Ani, sa vráti Zosia Mamet. Návrat hlásia aj Rosie Perez, Griffin Matthews, T. R. Knight, Deniz Akdeniz a aj Michelle Gomez.

Okrem nich ale uvidíme ešte viac známych tvárí. Hrať tu bude Alanna Ubach známa predovšetkým z Eufórie a v obsadení je aj legendárna Sharon Stone. Ďalej pribudnú Margaret Cho, Santiago Cabrera, Shohreh Aghdashloo, Mae Martin, Cheryl Hines, Callie Hernandez, Mo McRae alebo Joseph Julian Soria.

Pozriete si aj druhú sériu Letušky? Čo od nej očakávate? Ste radi aj za nové tváre? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -