Režisér druhého Venoma Andy Serkis hovorí, kedy by mohlo prísť k stretnutiu so Spider-Manom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Kedy sa stretnú Venom a Spider-Man?

Že sa v spoločnom projekte stretnú Venom a Spider-Man bolo snáď už všetkým jasné. Potvrdil to šéf štúdia Sony aj šéf Marvelu. Ak by vám to ako dôkaz nestačilo, krkolomný názov Sony Pictures Universe of Marvel Characters premenovali na Sony’s Spider-man Universe (SSU). Takže viac dôkazov netreba. Otázkou je už len kedy.

Čo na to hovorí Andy Serkis?

V nedávnom rozhovore ohľadom filmu Venom: Carnage prichádza sa k tomu vyjadril jeho režisér Andy Serkis (ktorého poznáme aj ako postavu Ulyssesa Klaua z MCU). Otázka padla aj na spomínaný crossover dvoch dôležitých postáv. Pre portál IGN sa vyjadril takto:

„Pozrite, to je tá ozázka, ktorú sa každý pýta. Všetci chcú vedieť, či Venom stretne Spider-Mana, ale podla mňa by sa to nikdy nemalo stať…
Iba žartujem, samozrejme, že sa to stane.“

Samozrejme, že v rozhovore nastala dramatická pauza, pri ktorej nás zneistil. Avšak nakoniec potvrdil, že sa skutočne pavúči muž Toma Hollanda a Venom Toma Hardyho stretnú v spoločnom filme, ako to aj celý súčasný názov Sony univerza s Marvel postavami napovedá.

končí Spider-Man v MCU
Zdroj: reddit.com

Spider-Man a Venom sa tak skoro nestretnú

Podľa Serkisa to však rozhodne nie je proces, ktorý by sa mal urýchliť. Aby sme sa tam dostali, potrebujeme poriadne bohatú skúsenosť a udalosti musia poriadne do seba zapadať. Takže na otázku, kedy sa tak stane, odpovedal nasledovne:

„Pozrite, záleži aj od toho, kedy to chcete vidieť a ako vysoká je vaša chuť. Keď chcú ľudia viac príbehov s Venomom, tak skočiť rovno k Spider-Manovi by bola premrhaná príležitosť. Mohli by ste tak prísť o veľa skvelých záporákov medzi tým. Takže inými slovami – unáhliť to by znamenalo zatvoriť si dvere.“

Čo sa v rámci SSU ešte chystá?

A pravdou je, že Sony má v zásobe ešte niekoľko filmov. Druhého Venoma uvidíme už o pár dní, a to po novom 1. októbra. Na február budúceho roka je v pláne Morbius s Jaredom Letom a v roku 2023 uvidíme Kravena the Huntera. Toho si zahrá Aaron Taylor Johnson, ktorý v Avengers: Vek Ultrona stvárnil Quicksilvera.

Aaron Taylor-Johnson Kraven the Hunter
Zdroj: denofgeek.com, in.mashable.com

Venom si teda ešte počká, kým sa k jeho symbiontovi dostane Spider-Man. Toho najbližšie uvidíme v demebri vo filme Spider-Man: Bez domova. Po tomto titule by mal na nejaký čas odísť z MCU. Kedy sa objaví v SSU je ešte stále otázne, ale pozrite sa na to takto – trvalo pol dekády dať dokopy Avengerov a výsledok stál za to. Myslíme, že tvorcom teda veríme, a tešíme sa na výsledok.

Ako hodnotíte vyjadrenie Andyho Serkisa o tom, že treba najprv viacero projektov v rámci SSU, kým sa budú mocť Spider-Man a Venom stretnúť? Čakali ste to, alebo ste predpokladali skorší stret? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -