Premiéra filmu Venom: Carnage prichádza sa ZNOVU presúva. Tentoraz však nebudeme nahnevaní

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Premiéra Venom: Carnage prichádza sa znovu presúva

Človek už aby si k tomu začal kresliť legendu, keď sa chce zorientovať. Premiéra filmu Venom: Carnage prichádza sa znovu presúva. Tentoraz by to však fanúšikov nemalo nahnevať (ak to vôbec niekoho ešte hnevať mohlo), ale práve naopak. Môže to byť dobrou správou.

Tak si to poďme spočítať – len tento rok sa to stalo päťkrát. Najskôr bol presunutý tento rok na august, následne na 24. september a odtiaľ na 15. októbra. No a teraz to bude snáď už naposledy. Štúdio nám vyvracia fámu o tom, že film by mal byť odložený až na budúci rok (na plánovaný dátum premiéry Morbiusa) a film dokonca posúvajú na skorší dátum!

venom odklad
Zdroj: wall.alphacoders.com

Vďaka patrí Shang-Chiho úspechu

Môže za to úspech inej marvelovky, ktorá ale patrí pod Disney. Samozrejme, že hovoríme o práve premietanom Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch. Ten má za sebou oveľa lepší otvárací víkend ako sa predpokladalo. Marvel potvrdil, že vie otvoriť film v akejkoľvek situácii a za prvý víkend zarobil neuveriteľných 75,5 milióna amerických dolárov (a 90 miliónov za ďalšie 4 dni…).

Prvá ázijská marvelovka so Simom Liu a Awkwafinou teda dokázala, že diváci sú ochotní navštevovať kiná, ak je film dostatočne pútavý. To by nový Venom rozhodne byť mohol a preto sa štúdio rozhodlo pre rázny a odvážny krok – posúva jeho uvedenie o dva týždne skôr. Teraz je teda naplánovaný na 1. októbra 2021.

Potitulkové scény Shang-Chi vysvetlené
Zdroj: wall.alphacoders.com

Dohady o posune na budúci rok definitívne vyvrátené

Je to o to viac dobrou správou pri tom, ako sa o ňom neobjavili zmienky na CinemaCone a následné dohady, že bude odložený až na rok 2022. Okrem toho sa s filmami celkovo ešte dosť šachovalo. Sony preložilo premiéru Krotitelia duchov: Dedičstvo na 19. novembra, po tom, čo tam vzniklo okno, keď Paramount preložilo Top Gun: Maverick

Takže premiéra filmu Venom: Carnage prichádza je momentálne naplánovaná na prvý októbrový deň. Dúfa sa, že film Andyho Serkisa zopakuje úspech filmu z MCU, aj svojej prvej časti. Tá totiž priniesla štúdiu 885 miliónov dolárov v celosvetových tržbách.

Venom vs Carnage
Zdroj: youtube.com

Zaručí úspech aj herecké obsadenie?

To by mohli zaručiť aj hviezdy, ktoré sa v ňom objavujú. Hlavnú úlohu samozrejme stvárni Tom Hardy, pridajú sa k nemu aj Michelle Williams, Reid Scott a Naomie Harris. Výborným prídavkom je Woody Harrelson ako Cletus Kasady – alebo teda Carnage.

Čo hovoríte na nový dátum premiéry filmu Venom: Carnage prichádza vy? Tešíte sa už na túto snímku do kina a podporíte jej návštevnosť, alebo ste už zo všetkých tých presúvaní otrávení?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -