Venom: Carnage prichádza bude mať zrejme ďalší odklad. Dočkáme sa ho ešte vôbec v tomto roku?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Druhý Venom môže mať ďalší odklad

Nevieme, či sa smiať alebo palakť. Ale zrejme to bude smiech cez slzy. Len nedávno sme informovali, že Venom: Carnage prichádza bude mať odklad. Našťasie nešlo o nič vážne, premiéra sa posunula iba o pár týždňov – z konca septembra na 14. októbra 2021. A podľa najnovšej správy je možné, že ho uvidíme ešte podstatne neskôr.

Podľa viacerých zdrojov štúdio zvažuje, či má v tomto jesennom mesiaci film vydať. Áno, pochopiteľne majú obavy, keď napríklad také The Suicide Squad: Samovražedná misia malo u fanúšikov obrovský úspech, ale kasy v kinách neplnilo, ako sa čakalo.

Venom 2 odložený
Zdroj: sbobetrich88.net

Na CinemaCone sa neukázal

Toto tvrdenie podporuje aj udalosť, ktorá momentálne prebieha. Možno ste zaregistrovali, že v Las Vegas sa koná CinemaCon. Bolo tam predstavených mnoho noviniek o nachádzajúcich filmoch. Vyvolení fanúšikovia videli prvé zábery z Matrixu 4, dostali sme nový trailer na Ghostbusters: Afterlife a práve tu sa mal oficiálne pustiť trailer na Spider-Man: No Way Home, kým unikol na internet.

A práve jeden film od Sony zásadne chýbal. Netreba dlho hádať, že hovoríme práve o druhom Venomovi. Štúdio zverejnilo prvý trailer v máji, keď sme ešte čakali septembrové vydanie. Druhý sme pomerne nečakane dostali skôr v tomto mesiaci a krátko po ňom správu o posune na október. A potom akosi ticho.

Venom vs Carnage
Zdroj: youtube.com

Žeby tento rok nedorazil vôbec?

Možno sa to zdá ako nepodstatný fakt, ale v spojení so správami, ktoré priniesol napríklad magazín Vulture, to dáva zmysel. Sony by nechcelo nič riskovať a posunuli by vydanie filmu. A logický dátum by pripadal na 21. januára. Prečo práve ten?

Na tento deň je už plánovaná premiéra iného filmu z tohto univerza – Morbiusa. Prvý upír v SPUMC s Jaredom Letom by sa tým pádom posúval tiež. Otravný krok pre fanúšikov, ale bezpečná hra pre štúdio. Ako veľmi to však fanúšikov dokáže hnevať?

Morbius easter egg
Zdroj: honknews.com

Stíhate tie odklady ešte počítať?

Tak sa len v krátkosti pozrieme, ako dlho už na neho čakáme. Venom: Carnage prichádza mal prvý odsun ešte minulý rok. Mali sme si ho pozrieť v októbri 2020, ale kvôli pandemickej situácii bol presunutý na jún 2021. Potom prišiel odsun na september a o ďalšom postupe už vieme…

Je pravda, že Sony si chce nejakým spôsobom podchytiť zárobok. To nie je prekvapivým krokom, vzhľadom na to, že prvý Venom z roku 2018 bol nečakaným komerčným úspechom a priniesol im do pokladnice $856 miliónov. A dalo by sa povedať, že dbajú aj na bezpečnosť návštevníkov kina. Nechcú ich tam hnať s ešte nebezpečnejším delta variantom.

Myslíte si, že druhého Venoma uvidíme naozaj až začiatkom budúceho roka? A čo hovoríte na to, že to bude znamenať aj odklad Morbiusa? Dajte nám vedieť do komentárov vaše názory.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -