Cuky Luky Film by sa mal začať natáčať už v najbližšej dobe!

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttp://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Máte radi slovenské filmy? Slováci trpia myšlienkou, že slovenská produkcia sa už vôbec nedá porovnávať s tou zahraničnou. Ja sa bohužiaľ niekedy musím k tomuto názoru prikloniť. Avšak vždy dávam nádej, tým novým, ešte nedokončeným filmom, ktoré som nevidel.

Na aký film sa môžeme tešiť v našich kinách už budúci rok?

Nakoľko už dlhšie sme tu nemali nič o slovenskej tvorbe, tak som prezrel zákutia internetu a našiel tento zaujímavý počin. Azda každý Slovák pozná dve pre-afektované pipinky, ktorých mená sú Cuky a Luky. Tieto dve ženy sú však len vymyslené a sú len veľmi podarenými postavami (teda aspoň myslím) v markizáckych skečoch s názvom KREDENC. Cuky a Luky stvárňujú dve skvelé slovenské herečky/komičky a to Petra Polnišová a Zuzana Šebová. Tie by mali byť hlavnými protagonistkami filmu Cuky a Luky. Iné postavy zatiaľ potvrdené neboli. Ďalšiu vec, ktorú istú ale máme je že film bude produkovať Dano Dangl.

Kedy presne by sme Cuky Luky Film mohli vidieť v kinách?

O obsahu ani zápletke bohužiaľ nič nevieme. Film je pre nás ešte stále záhadou avšak čo vieme je to, kedy by sa mal dostať do kín. Každý už asi postrehol že film vznikne no nikto nevedel kedy.. Film sa odkladal a nakoniec sa premiéra posunula až na dátum 20. 04. 2017. Aby to stihli predpokladáme že natáčanie sa musí začať už niekedy teraz! Avšak nie sú to len predpoklady.

Od nášho zdroja sme boli informovaný, že prípravy na natáčanie sú v plnom prúde a samotné natáčanie by sa malo začať už v najbližšej dobe.

 Podľa posledných informácii sa film posúval aj kvôli zraneniu Polnišovej.

Plagát k titulu Cuky Luky Film
Plagát k titulu Cuky Luky Film

Neviem teda ako vy, ale ja sa na film teším. Už len minimálne zo zvedavosti či dokážu postavy vytvorené na 5 minútový skeč obstáť v plnohodnotnom celovečeráku! Film by mala do kín priniesť distribučná spoločnosť ITA Film a to teda už spomínaného 20. apríla v roku 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -