Fanúšikom sa splnili sny. Keanu Reeves bude Batman v nadchádzajúcom projekte!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Keanu Reeves ako Batman

Mnoho fanúšikom sa teraz splnil sen. Keanu Reeves totiž vystupuje ako Batman. Bude to v animovanom projekte od DC s názvom DC League of Super-Pets. Nová ukážka sa zameriava na jeho postavu a psa, ktorého si potom osvojí. Útulkáč Ace s hlasom Kevina Harta tak dostane aj prívlastok Bat-Hound.

Hneď vidíme, koľko toho majú spoločného s hrdinom v plášti. Tragická minulosť v šteňatstve sa veľmi zhoduje s tou Brucovou v detstve. Samozrejme to nemôže dopadnúť inak ako vzájomnou náklonnosťou! Situáciu pritom pozoruje a náležite komentuje hlavný hrdina, Krypto the Super-Dog (Dwayne Johnson) a jeho majiteľ Superman (John Krasinski).

Nový odlišný tím superhrdinov

Warner Bros. v tomto prípade predstavia úplne iný, nový superhrdinský film. Zameriava sa na zvieracích hrdinov. Keď sú členovia Justice League unesení, je totiž iba na nich, aby ich zachránili. Tak sa Krypto spojí so svojím dlhoročným priateľom a dajú dokopy tím, aký sme ešte v DC nevideli.

Okrem spomenutej dvojky sa objaví nepriestrelné prasiatko PB (Vanessa Bayer), ktorú si potom osvojí Wonder Woman. Natasha Lyonne nahovorí superrýchlu korytnačku Mertona, ktorá je, ako inak, náprotivkom Flasha. Diego Luna bude elektrická veverička Chip, ktorá bude domácim miláčikom Green Lanterna. V hlasoch týchto členov Justice League budú Kate McKinnonThomas Middleditch a Ben Schwartz.

dc+league+of+super-pets+1
Zdroj: entertaimentweekly.com

Lex Luthor má silných súperov

Jednou z dabingových herečiek je potvrdená aj Jameela Jamil, ešte sa však nevie v akej úlohe. Známa je však postava Marca Marona, ktorý nahovorí hlavného záporáka filmu – Lexa Luthora.

Snímku prinesie spoločnosť Warner Animation Group, ktorá si ako režiséra vybrala Jareda Sterna. Nie je to totiž ich prvá spolupráca, s nimi vytvoril filmy ako LEGO® Batman vo filme alebo LEGO® Ninjago film. Štúdio je v poslednej dobe pomerne zaneprázdnené, nakoľko oznámili, že prinesú film o psíkovi Toto známeho z Čarodejníka z krajiny Oz. Okrem toho chystajú aj príbeh Coyote vs. Acme, kde postavu známeho kojota nahovorí John Cena.

league of super-pets batman
Zdroj: gizmodo.com.au

Takže ty si pes… Ja som Batman

Keanu Reeves sa zatiaľ ako Batman ukázal iba v tejto krátke ukážke. Primárne je však zameraná na jeho postavu a jeho psíka Ace-a. Celý film DC League of Super-Pets si budeme môcť pozrieť 20. mája. Na tento dátum je naplánovaná premiéra v kinách.

Ako sa vám páči hlas Keanu Reevesa ako Batmana? Na ktorú postavu z DC League of Super-Pets ste najviac zvedaví? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -