Prvý trailer na DC League of Super-Pets ukazuje, že veru nepôjde o štandardný superhrdinský film

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na DC League of Super-Pets

Len minulý týždeň sme dostali prvé zábery, teraz nám prinášajú rovno trailer na DC League of Super-Pets. Chystaný animovaný film od DC nebude štandardným superhrdinským filmom, to vidíme okamžite. Drží sa všetkých jeho tradičných prvkov, až na zásadný rozdiel – ako aj názov napovedá, jeho hlavnými postavami sú zvieratká.

Na čele je superpes Krypto, ktorému hlas prepožičia Dwayne Johnson (súčasťou DC teda nie je len ako Black Adam). Je domácim miláčikom Supermana, ktorého tu nahovorí John Krasinski (známy z The Office či Tichého miesta). Majú tak aj rovnaké schopnosti a bojujú proti zločine v Metropolise bok po boku (ak náhodou nie je problém Muža o ocele zobudiť…).

LEAGUE-OF-SUPER-PETS
Zdroj: hollywoodreporter.com

Justice League v ohrození!

Keď sú však členovia Justice League unesení Lexom Luthorom, na záchranu je tu práve Krypto. Kontaktuje svojho starého priateľa z ulice – Acea (Kevin Hart). Ten dáva dokopy skupiny zvieratiek z útulku. Uvidíme tak prasiatko PB, korytnačku Mertona alebo veveričiaka Chipa.

Avšak nebolo by to len tak, zvieratká jeden po druhom zistia, že majú superschopnosti. Ace je nezraniteľný a určite by sme si klamali, ak by sme povedali, že sme nikdy nechceli vidieť korytnačku so superrýchlosťou.

dc+league+of+super-pets+1
Zdroj: entertaimentweekly.com

Nielen superschopnosti, ale aj superhlasy

Jednotliví členovia tímu majú však aj (super)hviezdne hlasy. Okrem vyššie spomínaných budeme vo filme počuť Kate McKinnon (Saturday Night Live), Vanessu Bayer (Saturday Night Live), Natashu Lyonne (Orange Is the New Black), Diega Lunu (Rogue One), Marca Marona (GLOW), Thomasa Middleditcha (Kapitán Bombarďák), Ben Schwartz (Ježko Sonic), a Keanu Reevesa (Matrix).

league of superpets
Zdroj: talkingwithtami.com

Od tvorcov LEGO Batmana

Snímku prinesie Jared Stern ako režisér aj scenárista. So scenárom mu asistoval John Whittington. Táto dvojica tvorcov už má so superhrdinským žánrom skúsenosti a to priamo z DC. Spolu totiž vytvorili aj LEGO Batmana vo filme.

Rovnako ako v ňom dostáva animák plno kreatívnych a vtipných nápadov. Superman si žehlí košeľu svojim laserovým zrakom (s poznámkou na hrdinu z konkurenčného vesmíru). Krypto sa snaží byť normálnym obyčajným psom a tak sa maskuje podobne ako Clark Kent.

Superzvieratká v kinách budúci rok

Trailer na DC League of Super-Pets nám prináša jednoducho plno originálnych a vtipných momentov. Už teraz sa nevieme dočkať animovaného filmu, v ktorom uvidíme superzvieratká so superschopnosťami s hviezdnymi hlasmi. A hrozby, ktorým budú musieť čeliť! (lebo povedzme si, poriadne vyzbrojená mačka by vydesila každého).

Pôvodný komiks vytvorili ešte v roku 1963 Jerry Siegel a Joe Schuster. Presne ten Schuster, od ktorého pochádza aj samotný Superman. Najnovšie filmové spracovanie superpsa Krypta a jeho tímu superhrdinských zvierat z útulku si budeme môcť pozrieť v kinách 18. mája 2022.

Pôjde podľa vás o unikátny animovaný superhrdinský film? Na ktorého člena zvieratkovského tímu sa najviac tešíte? Ako sa vám páči trailer na DC League of Super-Pets? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -