Deti kukurice verzus Predátor? Túto bizarnú ideu dokonca predložil známy autor

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Deti kukurice vs. Predátor

Snímka Predátor: Korisť, ktorá prišla skôr v tomto mesiaci na Hulu a Disney+, predstavila zaujímavý koncept. Známeho vesmírneho lovca zasadila do roku 1719 medzi kmeň Komančov. Už len tento odvážny plán lákal pozornosť divákov. Nie je preto prekvapením, že vznikajú nápady, kam ho zasadiť najbližšie. Najbizarnejší nápad je iste Deti Kukurice verzus Predátor.

Fanúšikovia napríklad už dlhší čas hovoria o tom, že by si pozreli tieto príšery v starovekom Egypte. Toto nám totiž predstavil film Votrelec vs. Predátor. Teraz sa však ľudia odviazali z reťaze a na internete sa spytujú, ako by to asi vyzeralo, keby sa dostal k horde vikingov či podobným stredovekých nájazdníkom.

hiroyuki sanada predator
Zdroj: ifunny.co

Zneuctený ronin loví Predátora

Jeden z rýchlo kolujúcich príspevkov je aj ten o feudálnom Japonsku. Zneuctený ronin (ktorého by hral Hiroyuki Sanada) by prišiel o svojho pána rukou Predátora. Odvtedy by sa vydal na cestu pomsty, aby ho dostal. Už len sledovať, ako sa hrnú prachy. Samozrejme, ide o populárne meme a tak vtip.

Novú ideu na známe posadnuté deti z hororov však nepredstavil nikto iný, ako autor ich predlohy. Na svojom Twitteri to priniesol v príspevku samotný Stephen King. Jednoducho napísal „Čo toto ako nápad na film? Deti kukurice vs. Predátor? Potrebujete iba správnu hviezdu“.

Lovec medzi dielami Stephena Kinga

Je ťažké si predstaviť, ako by mohol z tejto situácie prísť ako porazený. Bolo by veľmi nepravdepodobné, že by bol práve on obetovaný na kríži z hospodárskej plodiny, ako paródia by to však mohlo fungovať. Šialená myšlienka s nekonzistentnými dvomi hororovými svetmi.

Kým to autor myslel ako vtip (dúfajme), ľudia v komentároch sa hneď ujali situácie. Začali fantazírovať o iných postavách z jeho diel, ktoré by sa mali stretnúť v lovcom. Napríklad by to mohla byť taká Carrie alebo by sa Predátor mohol ocitnúť v desivom hoteli Overlook z diela Osvietenie. Nuž, fantázii sa zrejme medze nekladú…

Myslíte si, že z diel Stephena Kinga by sa mali Predátorovi postaviť práve Deti kukurice? Ktorú postavu by ste si v takomto súboji predstavovali vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -