Herec nás zarazil svojimi vyjadreniami o novom Jamesovi Bondovi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Herec sa vyjadril ku úlohe Jamesa Bonda

Aktualizované 21. 3. 2024: V posledných dňoch internet zaplavili správy o tom, že Aaron Taylor-Johnson by sa mohol stať novým Jamesom Bondom. Ako sme informovali aj my, britské médiá zverejňovali správy o tom, že Taylor-Johnson je už pred podpisom zmluvy. Herec známy z Marvel filmu a akčných komédií by bol skvelým agentom 007, zdá sa však, že sa to nakoniec neudeje.

Herec počas rozhovoru s magazínom Rolling Stone uviedol veci na pravú mieru:

„Môžem hovoriť len o veciach, ktoré aj uvidíte. Takže Kaskadér (The Fall Guy), Nosferatu, Lovec Kraven. Nemám pocit, že svoju budúcnosť musím mať úplne rozvrhnutú. Cítim, že čokoľvek mi ostatní plánujú, môžem sám spraviť ešte lepšie.“

Taylor-Johnson nevyvrátil ani nepotvrdil správy o tom, že sa stane novým Jamesom Bondom. Celkom zreteľne však dal najavo, že ak sa o jeho zapojení do ikonickej série možno na pozadí aj diskutuje, určite ešte nie je „tesne“ pred podpisom zmluvy. Fanúšikovia série tak opäť ostanú sklamaní.

Pôvodný článok

Odkedy Daniel Craig v roku 2021 veľkolepo zakončil filmom Nie je čas zomrieť svoju púť agenta 007, je na miesto otázka, kto bude nový James Bond. Diskutovaných bolo nemálo mien, teraz však portál Deadline priniesol novú, úplne nečakanú informáciu. Jeden herec je vraj posledný krok pred tým, aby podpísal zmluvu. Nie je to často žiadaný Henry Cavill, mimo hry je aj Idris Elba.

Portál priniesol správu niekoľkých britských médií (napríklad The Sun, Sky News alebo The Independent), ktoré sa všetky zhodujú na jednom. Prácu agenta s povolením zabíjať ponúkli Aaronovi Taylorovi-Johnsonovi. Podľa informátorov je už na stole zmluva, stačí jeho podpis k tomu, aby sa stal vôbec siedmym hercom, ktorý rolu prijal.

james bond herec
Zdroj: YouTube / The Bond Geek

Herec je iba posledný krok pred podpisom zmluvy

Taylora-Johnsona môžeme poznať vďaka jeho prelomovej roli v komiksovke Kick-Ass. Žánru zostal verný aj potom a objavil sa v Marvel filme Avengers: Vek Ultrona ako Quicksilver, brat Wandy Maximoff. Poznať ho môžeme ďalej z Godzilly, Tenetu či akčného hitu Bullet Train. Tento rok ho ešte uvidíme vo filme Kaskadér po boku Ryana Goslinga a ďalšieho (anti)hrdinu stvárni v snímke Lovec Kraven.

Pravdou však je, že nejde o prvú správu o tomto hercovi ako Bondovi. Objavila sa už pred niekoľkými týždňami, keď sa redaktori módneho časopisu Numéro vyjadrili, že istí ľudia by Johnsona chceli vidieť ako agenta 007. On odpovedal len, že je pre neho očarujúce a skvelé, že ho vidia v roli. Vnímal to však len ako veľký kompliment.

Taylor-Johnson. Aaron Taylor-Johnson

Deadline oslovil produkčnú spoločnosť EON, ktorá za filmami stojí, neposkytli však žiadnu odpoveď. Nie je to však také prekvapivé, pretože vedúca osobnosť Barbara Broccoli poskytla nejasné vyjadrenie už minulý mesiac. Vyjadrila sa, že neexistuje nič, čo by mohla k novému Bond film povedať.

Taylor-Johnson by sa však teraz mohol stať novým predstaviteľom postavy a zbúrať tým všetky doterajšie predpoklady. Okrem spomenutého Elbu či Cavilla producenti na rolu zvažovali aj mená ako James Norton z Happy Valley či Damson Idris zo Snowfall a často bol spomínaný Tom Hardy. Dokonca sa vyjadril aj jeden z predošlých Bondov, Pierce Brosnan. Ten hovoril, že by v roli videl rád Cilliana Murphyho.

Čo hovoríte na to, že Aaron Taylor-Johnson by mal byť nový James Bond? Páčil by sa vám v roli agenta 007 práve tento herec, alebo by ste tam radšej videli niekoho iného zo zmienených? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -