Christian Bale by si znovu zahral Batmana. Má však jednu špecifickú podmienku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Christian Bale znovu ako Batman?

Momentálne zbiera pozitívne ohlasy ako Gorr the God Butcher, na svoju ikonickú komiksovú rolu ale nezabúda. Christian Bale sa vyjadril, že by sa vrátil ako Batman, ale iba pod jednou špecifickou podmienkou. Čo ho teda znovu presvedčilo, aby si obliekol čierny plášť a bránil Gotham pred zločinom?

Aktuálne stvárňuje zápornú postavu v MCU filme Thor: Láska a hrom. Prvotné reakcie od kritikov a novinárov vyzdvihujú práve jeho stvárnenie úlohy a to, akú jej dal hĺbku. Je podľa nich mrazivý, hrozivý, masakrálny, jednoducho celkovo vynikajúci. Zároveň poskytuje postave motívy, ktoré budete vedieť pochopiť a tak sa aj citlivo v očiach fanúšikov vykúpi.

gorr
Zdroj: polygon.com

Nevieme, či s ním ďalej Marvel počíta

Kým film od Taika Waititiho nebude mať 7. júna premiéru, je náročné povedať, či ho použili ako zápornú postavu iba pre tento film. Samotný herec vždy na svoju ďalšiu spoluprácu s Marvelom odpovie veľmi vyhýbavo. Avšak údajne chceli zahrnúť jednu scénu (tanečnú), ktorú nedali do filmu a šetria si ju na ďalší. Túto informáciu však podával so smiechom.

Už je to však dekáda, odkedy predstavoval Temného rytiera v trilógii Christophera Nolana. Skutočne, Návrat temného rytiera prišiel v roku 2012. Ale práve obdobie posledných rokov je časom veľkých návratov. Prišiel Patrick Stewart ako Profesor X, Andrew Garfield a hlavne Tobey Maguire sa ukázali opäť ako predstavitelia Spider-Mana.

temný rytier
Zdroj: yahoo.com

Obdobie veľkých návratov

Tieto sa týkajú aj postavy Batmana. V nachádzajúcom filme The Flash sa po 30 rokoch do úlohy vráti Michael Keaton. Preto je pcohopiteľné, že v rozhovore sa na to spýtali aj Balea. Pre portál Screen Rant odpovedal takto:

„Nikto mi nič nespomenul. Nikto to nepriniesol. Raz za čas mi ľudia povedia, že počuli, že mi to bolo ponúknuté. A ja som len, že – tak to sú pre mňa novinky. Mne nikto nič také nepovedal.

Mal som dohodu s Christopherom Nolanom. Povedali sme si, že poďme spraviť tri filmy, už to je veľké šťastie, že môžeme. A potom odkráčajme, nezdržujme sa pridlho. Ale v mojej hlave, keby si Nolan niekedy povedal, že ‚Vieš čo, mám ďalší príbeh, ktorý chcem povedat‘, tak by som bol tam.“

Takže Christian Bale by bol znovu Batman, ak by sa Christopher Nolan rozhodol pripraviť ďalší film. Ide predsa o logickú podmienku a poznámku. Trilógia má totiž svoje špecifické čaro a je stále dosť názorov, že žiadne spracovanie po nej ju nedokázalo prekonať. Preto by bolo rozhodne na mieste, ak by sa vrátil nielen herec, ale primárne režisér.

Takže je veľmi otázne, či by znovu nosil Batsuit. Ale nikdy nehovorme nikdy. Predsa, ako uvádzame, ide o obdobie veľkých návratov. S ďalším dielom prišli Krotitelia duchov a už ani nedúfajúc, v kinách sme videli Top Gun: Maverick. Možno niekedy po dokončení svojej drámy Oppenheimer príde Nolan aj k podobnému nápadu…

Chceli by ste, aby sa Christian Bale vrátil ako Batman? Mal by si zopakovať svoju spoluprácu s Christopherom Nolanom? Máte radi trilógiu Temný rytier? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Bolo by dobré keby Nolan zverejnil zábery zo vzniku Bane-a. Že vraj niečo také nakrútili, alebo proste niečo čo bolo pred Batmanom, zloduchovia a tak. Vznik, dôvod, nenávisť atď.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -