Herec z Marvelu, DC či Oppenheimera chce byť záporákom nového James Bonda. O kom je reč?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

David Dastmalchian v James Bond filme?

Tohto herca nemusíte poznať podľa jeho ťažšie zapamätateľného mena, iste však poznáte jeho tvár. Len za svoju 15-ročnú kariéru sa objavil v nespočetnom množstve projektov a má za sebou mimoriadne úspešný rok. Práve pri rozhovore o jeho ostatnom filme hovoril o svojej vysnívanej úlohe. David Dastmalchian prezradil, že by chcel byť v James Bond filme. Koho, mimo samotného agenta, by si ale želal stvárniť?

Herec sa objavil v seriáli Gotham a dokonca mal dve úlohy v seriáli The Flash. Vidieť sme ho mohli v marvelovskej trilógii Ant-Man aj v novšej verzii The Suicide Squad: Samovražedná misia od DC. Objavil sa aj vo filmoch Blade Runner 2049 alebo Weird: The Al Yankovic Story.

david dastmalchian role
Zdroj: collider.com

Nespočetné role a úspešný rok

V novembri 2021 mal dôležitú rolu v Dune a len jeho posledný rok sa nesie so zaujímavými úlohami. Vystúpil v krimi trileri Bostonský škrtič, horore Kostlivec aj veľkolepej dráme Oppenheimer. Jeho zatiaľ posledným kúskom je The Last Voyage of Demeter, ktorý je novým, zaujímavým pohľadom na draculovskú legendu.

Práve k nemu poskytoval rozhovor pre portál /Film. V ňom sa dostali aj k jeho vôbec prvej filmovej úlohe, ktorá bola ešte v roku 2008. Vtedy sa stretol s Christopherom Nolanom a v jeho Temnom rytierovi si zahral menšiu úlohu Jokerovho poskoka. Prezradil, že si celý čas predstavoval, že hrá záporáka v bondovke.

david dastmalchian the last voyage of demeter
Zdroj: geektyrant.com

Záporák agenta 007?

Na to musela prísť samozrejmá otázka, či by stále ašpiroval na to, aby si takúto rolu zahral. Na to odpovedal:

„Verte mi, keď poviem, že by som vedel priniesť niečo ako nepriateľ agenta 007. Nech ho alebo ju alebo ich bude hrať hocikto, bude to spôsobom, aký doteraz nikto nikdy nevidel, tak by sa to malo robiť. A ja si myslím, že ešte nikto nebol taký, že by priniesol Bonda až za okraj jeho schopností a toho, čoho je možný – to je to, čo by som rád spravil. A to je môj návrh pre tvorcov. Nemôžem sa dočkať, kým o tom budú počuť.“

Za okraj jeho schopností…

David Dastmalchian by teda chcel byť v niektorom z ďalších James Bond filmov záporákom. Treba povedať, že by bol iste zaujímavou voľbou, otázne je, či by naozaj dokázal splniť, čo hovorí. Predsa len, v poslednom filme Nie je čas zomrieť bol hlavný hrdina prekonaný jeho nepriateľom, na ktorého mu nestačili jeho sily. Posunúť to však ešte ďalej by bola vec, ktorú by rozhodne stálo za to vidieť.

Páčil by sa vám tento herec ako záporák v bondovke? Myslíte si, že by dokázal vymyslieť postavu, ktorá by agenta 007 posunula ešte ďalej za hranice ako doteraz? V ktorom projekte máte Dastmalchiana najradšej? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -