Vypočuli naše prosby! Trailer na Expendables 4 je plný krvi, násilia, výbuchov a smrteľných zranení

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Expendables 4

Spoločnosť Lionsgate prináša nový trailer na Expendables 4 (alebo Expend4bles). Klasický trailerový hlas hovorí o tom, že tvorcovia počuli prosby fanúšikov jasne a zreteľne. Chcú poriadne R-ko, ktoré bude odviazané, plné krvi a násilia. A tak je nová ukážka presne takáto – plná krvi, nožov, výbuchov a iných druhov smrteľných zranení (za hlavu z auta sú iste extra body).

Už vieme, že stará partia, ktorú tento raz vedie Lee Christmas (Jason Statham) musí zastaviť teroristickú skupinu, ktorá sa zmocnila jadrových zbraní. Zabraňovať 3. svetovej vojne však nebudú iba v starom zložení, ale majú medzi sebou aj slušnú kôpku nových členov.

Staré železo aj nová krv

Video sa sústreďuje okrem súbojov a prestreliek aj na členov obsadenia. Najviac priestoru dostáva Statham aj so svojím kolegom Sylvesterom Stallonem. Bitky medzi nimi budú už prevažne ústne, a tak dostaneme nejednu komickú, tento raz slovnú prestrelku. To, že ešte nepatria do starého železa, však opätovne dokážu aj Dolph Lundgren, Randy Couture a dokonca aj Andy Garcia.

Naopak, novú krv a tak cenných spojencov budú tvoriť Curtis „50 Cent“ JacksonTony Jaa, Jacob Scipio, alebo dve ženské bojovníčky Megan Fox a Levy Tran, ktoré tiež predvádzajú poriadne zaujímavé kúsky. Na druhej strane sa tu ukáže Iko Uwais, ktorého môžeme poznať zo série Raid, avšak ako záporák.

expendables 4
Zdroj: theplaylist.com

Vypočuli prosby fanúšikov

Štvrtý diel je pre fanúšikov rozhodne vítaným prvkom, keďže trojka prišla ešte v roku 2014. Tento raz dokonca bude viac podľa prianí divákov, o čo sa postaral tím tvorcov. Réžiu mal na starosti Scott Waugh, inak aj autor Need For Speed.

Scenár napísali Max Adams a Spencer Coven (seriál The Terminal List). Dodatočné úpravy preň poskytol John Joseph Connolly (producent seriálu Film Riot). Poriadne drsnú jazdu, ktorá si teda nedáva pozor na prístupnosť a korektnosť si budeme môcť pozrieť už budúci mesiac. Do kín bude uvedená 21. septembra.

Trailer na Expendables 4 navnadzuje na poriadne R-ko aj vďaka hlasom divákov. Ste jedným z nich? Páči sa vám, že série stále zostáva neviazanou, drsnou jazdou? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -