Expendables 4 Trailer: Stará partia musí zabrániť 3. svetovej, našťastie však majú mladú krv

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Expendables 4

Po rokoch čakania na ďalší diel (verili by ste, že už je tomu 9 rokov?!) dostávame očakávaný trailer na Expendables 4. Alebo, ako hovorí viac cool názov, Expend4bles. Stará partia sa v ňom vracia a aj keď ich nič nedokáže prekonať, v zabránení novej hrozbe im bude musieť pomôcť mladšia krv.

Barney Ross v podaní Sylvestera Stalloneho opäť vstupuje na scénu, aj keď to vyzerá tak, že viac priestoru si pre seba zoberie Jason Statham ako Lee Christmas. Vidíme ho hneď v úvode traileru, ktorý nám ukáže, že s novo pridanou Megan Fox majú komplikovanú minulosť. A celkovo dosť napätý vzťah…

Nová krv neprekoná tú starú

Späť sú aj ďalší veteráni akčných filmov a tejto značky – Randy Couture a Dolph Lundgren. Ani Gunnerov slabší zrak nerobí prekážku jeho pozícii snipera. Na to ho však poriadne upozorňuje Curtis „50 Cent Jackson, ktorý rozhodne nechce byť náhodne zastrelený.

Partia musí obsadiť loď, na ktorej teroristi prevážajú extrémne nebezpečné nukleárne zbrane. Ak by sa dostali do nesprávnych rúk, môže to znamenať dokonca tretiu svetovú vojnu. Preto je jasné, že nás čaká poriadna dávka prestreliek, ručných súbojov, výbuchov a v neposlednom rade aj popierania fyziky.

 Expend4bles
Zdroj: 411mania.com

Po deviatich rokoch čakania je tu

Novými prídavkami do tímu sú aj Tony Jaa, Jacob Scipio, Levy Tran, Eddie Hall či Andy Garcia. Na druhej strane sa tu ukáže Iko Uwais, ktorého môžeme poznať zo série Raid, avšak ako záporák. Svoje kvality dokazuje v napínavom súboji na nože s Leem, v ktorom sa ukazuje, že vždy niekto môže vytiahnuť ešte väčší kúsok.

Rok 2014 priniesol tretí film, dlho sľubovaná štvorka je konečne blízko. Režíroval ju Scott Waugh (Need for Speed, xXx), pričom scenár napísali Max Adams a Spencer Coven (seriál The Terminal List). Tohto akciou napakovaného a dynamického kúsku s množstvom nových tvári sa dočkáme v kinách 22. septembra.

Páči sa vám trailer na Expendables 4? Radi vidíte starých známych veteránov alebo sa radšej pozeráte na novo pribudnuté tváre? Pôjdete si film pozrieť do kina? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -