Nový Batman možno spoznal svojho režiséra. Bude ním tvorca Flasha, Andy Muschietti?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Andy Muschietti režírovať Batman film?

Snímka Flash sa nezadržateľnou rýchlosťou blíži aj do našich kín. Kým si sami pozrieme oslavovanú komiksovku, v éteri je ďalšia správa, ktorá sa týka jej režiséra. Viaceré zdroje hovoria o tom, že Andy Muschietti by mal režírovať ďalší Batman film. Ten, ktorý bude spadať do reštartovanej DC linky „Bohovia a monštrá“.

Film ponesie názov The Brave and the Bold a vychádza z rovnomennej predlohy od Granta Morrisona. Pozrie sa tak nielen na temného rytiera samotného, ale aj na jeho syna, Damiana Wayna. Ten predstavuje jeho spoločníka Robina a tak sa bude skúmať ako funguje takáto spolupráca, ale aj tematika otca a syna.

Batman The Brave and the Bold
Zdroj: comingsoon.net

Naznačuje to počas celého mája

Správu aktuálne priniesol portál One Take News, ktorý uvádza, že ju má od viacerých zdrojov, ktoré zatiaľ nemôže menovať. Nemusí však ísť iba o obyčajný dohad, pretože samotný režisér naznačoval podobnú vec počas celého mája. Vo viacerých rozhovoroch sa vyjadril, že naďalej spolupracuje s DC a ich otcovskou spoločnosťou Warner Bros. Discovery, aj keby nepriniesol dvojku Flasha.

Keď sa argentínskeho filmára pýtali, ktorý film by mohol ešte natočiť, odpoveďou bol práve kúsok The Brave and the Bold. Vieme, že ten má spadať do nového reštartovaného filmového sveta a fungovať separátne od rovnakého hrdinu v podaní Roberta Pattinsona (ten sa nachádza v takzvaných „Elseworlds“).

Vhodný kandidát s dvomi temnými rytiermi

Časť rozhovoru z červeného koberca s Muschiettim obletela aj Twitter. V ňom priamo hovorí, že by film režíroval. Keď sa ho však pýtali, ako by ho viedol, odpovedal iba „Nemyslím si, že môžem o tom hovoriť… zatiaľ,“. Tak sa zdá, že čaká na oficiálne vyjadrenie štúdia, aby mohol povedať viac.

Tvorca je však logickou a vhodnou voľbou. Vo svojom DCEU filme so super rýchlym hrdinom totiž predstavuje cez multiverzum nie jedného, ale hneď dvoch Batmanov. V úlohe sa ukáže Ben Affleck a po 30 rokoch sa k nej vracia Michael Keaton. A to ešte uvidíme, aké cameá má pre nás nachystané..

Mal by podľa vás Andy Muschietti režírovať aj film Batman: The Brave and the Bold? Bol by podľa vás vhodným kandidátom na tento príbeh alebo si necháte závery až po filme Flash? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -