Režisér série Kingsman prinesie špionážny film Argylle napakovaný hviezdami. Ukážu sa Henry Cavill, John Cena, Dua Lipa a ďalší

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Špionážny film Argylle s hviezdnym obsadením

Svet tajných služieb a špiónov mu rozhodne sadol. Kedysi Matthew Vaughn pripravoval veľké britské krimi komédie/trilery ako Podfu(c)k alebo Zbaľ prachy a vypadni. Pozrel sa na superhrdinskú tému v dvoch častiach Kick-Ass. Pre čo ho ale najviac uznávajú fanúšikovia, je jeho séria Kingsman. A pri podobnej téme zostane aj v chystanom filme Argylle.

Akčná špionážna snímka však nebude len tak hocijakou, pretože počíta s veľkolepým obsadením. Zahrajú si Henry Cavill, John Cena, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O’Hara a Samuel L. Jackson. Okrem nich vo svojom hereckom debute bude aj britská popstar Dua Lipa. Tá sa postará aj o soundtrack. Tak tomu hovoríme poriadna nálož!

Matthew-Vaughn-Argylle-Cast
Zdroj: metaflix.com

Vychádzať bude z knihy… ktorá ešte nevyšla

Zaujímavé je, že sa bude vychádzať z knihy, ktorá ešte nevyšla. Ide o autorský debut Ellie Conway a vydanie je plánované na rok 2022 a vtedy dostaneme aj film. Natáčať sa má začať ešte tento august na viacerých lokalitách v Európe. Knihu prepíše do podoby scenára aj Jason Fuchs, ktorý sa postaral napríklad o prvú Wonder Woman.

Dej sleduje superšpióna menom Argylle, ktorý podniká dobrodružstvá po celom svete. Vo filme sa objaví na viacerých miestach v Spojených štátoch, v Londýne a aj na exotických lokalitách.

Argylle-movie
Zdroj: slashfilm.com

To najlepšie, čo sa špiónskemu žánru prihodilo od Bonda

Vaughna sa spýtali, prečo si vybral práve debut mladej autorky. Povedal, že keď čítal prvotný návrh, tak mu to absolútne vyrazilo dych. Podľa neho ide o najúžasnejšiu a najviac originálnu špiónsku značku od kníh Ian Fleminga z 50. rokov. Vraj by to mohlo zmeniť špiónsky žáner. A keď už si to niekto dovolí porovnávať s nesmrteľným a nezameniteľným Jamesom Bondom, tak vieme, že musí ísť o poriadnu pecku.

Schválne v tomto prípade hovorí o značke. V prípade kníh by malo ísť o trilógiu. Tvorcovia (Zygi Kamasa, CEO filmovej spoločnosti Marv) dúfajú, že aj film by mohol mať taký úspech, aby sa im z toho podarilo spraviť sériu. A my sme podľa obsadenia už teraz za!

The King's Man nový dátum premiéry
Zdroj: hive.blog

Po The King’s Man ďalší špionážny hit?

Vieme, že režisér sa v danom žánri vyzná. Prvý Kingsman mal mimoriadny úspech a bol hneď premenený na franšízu. Dočkali sme sa pokračovania a po mnohých odkladoch uvidíme v decembri v kinách konečne aj prequel The King’s Man. A onedlho potom hneď ďalší skvelý film z jeho tvorivej dielne.

A vždy je dobrým znamením aj správou, keď sú z produkcie nadšené aj samotné hviezdy. Henry Cavill, ktorý je momentálne pre fanúšikov Zaklínačom (samozrejme o to viac, keď sme dostali v posledných dňoch trailer) síce môže byť ako Geralt zaneprázdnený, ale projekt ako tento si nenechá ujsť. A na svojich sociálnych sieťach ihneď zdieľa aj prvý plagát.

Hviezdy si projekt nenechajú ujsť aj napriek plným kalendárom

Podobne to spravila aj hudobná hviezda Dua Lipa, ktorý rovnaký plagát zdieľala na svojom Instagrame, len v ružovom.

Okrem nich sa objaví John Cena, ktorý tiež má vo svojom filmovom denníku dosť. Teraz jazdí v kincáh proti Torretovi v Rýchlo a zbesilo 9 a onedlho ho uvidíme v The Suicide Squad. V Jacksonovom prípade je to podobné. O pár dní ho uvidíme v premiére Hitman’s Wife Bodyguard, ešte stále je súčasťou MCU ako Nick Fury a tento rok ho uvidíme aj vo filme Protégé. A to ešte nespomíname zvyšok nabitého obsadenia…

Zaujal vás už teraz ďalší projekt Matta Vaughna s názvom Argylle? Čo hovoríte na hviezdami nabité obsadenie? Dajte nám vedieť do komentárov, čo si myslíte.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -