Vážne toto režisér prezradil?! Neuveríte, aké cameo uvidíme vo filme Flash

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Masívne cameo v The Flash

Šikovná marketingová kampaň, poriadne navnaďovanie alebo chyba režiséra? Nech je to ako chce, Andy Muschietti prezradil zásadnú informáciu z jeho komiksového filmu od DC, ktorý príde už budúci mesiac. Podobu tohto superhrdinu sme mali vidieť už pred 25 rokmi a teraz bude ako cameo vo filme The Flash! O koho ide?

Vieme, že snímka si bude brať inšpiráciu z komiksovej udalosti Flashpoint. Barry Allen (Ezra Miller) cestuje vďaka svojím schopnostiam naspäť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Tu to však bude mať katastrofálne následky a staneme sa svedkami reality, v ktorej Zem ovládol generál Zod (Michael Shannon).

The Flash finálny trailer
Zdroj: twitter.com

Objavuje sa nečakaná postava

Vďaka alternatívnej časovej linke a tým pádom aj otvoreniu multiverza uvidíme viaceré verzie rovnakých postáv. Samotný Barry bude spolupracovať s jeho druhým variantom, tak isto sa tu ukáže aj dvojica Batmanov – Ben Affleck aj Michael Keaton. Nebudeme tu však vidieť muža z ocele, ale jeho sesternicu Supergirl v podaní Sashy Calle. Teda aspoň tak sme si to doteraz mysleli.

Tvorca filmu totiž nedávno viedol rozhovor pre magazín Esquire Middle East. Tam vypustil naozaj nečakanú bombu, keď prezradil, že tu uvidíme Supermana, ale tak, ako by sme to nikdy nečakali. V jeho úlohe bude Nicolas Cage!

Kostýmová skúška Nicolasa Cagea ako Supermana v roku 1998
Kostýmová skúška Nicolasa Cagea ako Supermana v roku 1998; Zdroj: superman.wikia.com

„Masívny fanúšik Supermana, komiksový fanatik“

Muschietti, známy aj ako režisér dvojice hororov To, povedal v rozhovore moderátorovi Williamovi Mullallymu:

„Nic bol absolútne úžasný. Dokonca aj keď ide len o cameo rolu, ponoril sa do toho. Celý život som sníval o tom, že s ním budem robiť. Dúfam, že sa mi to čoskoro podarí znovu. Je to masívny fanúšik Supermana. Komiksový fanatik.“

Zadosťučeinenie po 25 rokoch

To je pre mnohých divákov mimoriadne pozitívnou novinkou. Viacerí totiž vedia, že tento legendárny herec sa mal už ako Clark Kent objaviť. Bolo to vo filme Superman Lives, ktorý režíroval Tim Burton, v roku 1998 bol však po viacerých problémoch definitívne stopnutý. Dokonca o ňom v roku 2015 vyšiel aj dokument The Death of Superman Lives: What Happened?!

Teraz sa môže ukázať aspoň ako cameo vo filme The Flash. Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou, veď už zverejnená fotografia v kostýme vyvolala medzi fanúšikmi ošiaľ. Tak sa aspoň na krátky moment podarí splniť im sen. Ide však jednoznačne o jednorázovú záležitosť, pretože po reštarte DC s ním už počítať nemôžeme. V pláne je Superman: Legacy, kde uvidíme mladšiu verziu hrdinu. Cagea ako Supermana však budeme môcť vidieť v kinách od 16. júna.

Prekvapilo mimoriadne toto cameo pre film The Flash aj vás? Je podľa vás dobrým zadosťučinením pre fanúšikov, že Nicolasa Cage konečne uvidíme ako Supermana? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -