Ako je na tom Paddington 3? Jeho originálny dabér prináša nepotešujúcu aktualizáciu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Je Paddington 3 v nedohľadne?

Ben Whishaw je pre niektorých jednoznačný Q z filmov o Jamesovi Bondovi, iní si ho zase obľúbili v Návrate Mary Poppins. Celá Británia ho však miluje ako hlas marmeládu milujúceho macíka. Teraz on samotný prináša aktualizáciu ohľadom filmu Paddington 3, ktorá zrejme mnohých nadšencov nepoteší.

Postavička vychádza z knižnej série pre deti od Michaela Bonda. Cestu na veľké plátno si našiel už dvakrát a rozhodne nejde len o dobrodružstvá pre najmenších, ale ide o príjemnú snímku pre celú rodinu. Dvojka z roku 2017 si dokonca zaslúžila taký obdiv, že sa dostala do veľmi úzkej skupiny – má hodnotenie 100 % na Rotten Tomatoes.

ben whishaw paddington
Zdroj: thedigitalfix.com

Nové informácie prináša Ben Whishaw

Odvtedy nám sľubujú ďalší film. Prvé oficiálne potvrdenie však prišlo v decembri 2020, kedy na twitterovom účte uviedli, že sa chystajú dobrodružstvá – veľké aj malé. Následne na jeseň roka 2021 spoločnosť StudioCanal, ktorá za ním stojí, oznámila, že sa začne točiť v prvej polovici 2022 a uverejnili aj názov – Paddington v Peru.

Medvedík sa tak má vrátiť do svojej rodnej krajiny, ale na cestu do Južnej Ameriky si ešte bude musieť počkať. Nakrúcanie sa odložilo na koniec roka 2022, ale ako môžeme vidieť, ešte nezačalo. Tu prináša aktualizáciu Whishaw, ktorý pre portál Collider propagoval svoj film Bad Behavior, ktorý bude uvedený na Sundance. Reč padla aj na obľúbenú postavičku a tretí film. Povedal:

„Ešte som nečítal scenár a neviem, či máme nastevané, kedy ideme točiť. Myslel som, že sa to bude už diať, ale teraz fakt neviem. Je okolo toho ticho, ako to niekedy s týmito vecami býva. Možno to znamená, že na tom pracujú, možno, že sa to neudeje, naozaj neviem.“

Dávajú si len viac práce alebo je stratený?

Naozaj ide o aktualizáciu, ktorou fanúšikov nepotešil. Preto majú viacerí z nich prekrížené prsty, aby bola prvá možnosť tou správnou. Je možné, že sa stále pracuje na scenári, pretože ani v tomto čase ešte nepoznáme jeho autorov. Na dvoch filmoch pracoval Paul King a sám si ich aj napísal, tejto úlohy sa však pre snímku Paddington 3 vzdal (aj keď povedal, že stále chce byť súčasťou).

Oficiálna informácia tak hovorila iba o tom, že skript vytvorí kolektív autorov. O réžiu sa však má postarať Douglas Wilson, pre ktorého ide o debut na tomto poste. V tomto prípade môže byť len logické, že chcú na ňom viac zapracovať a zaberie to dlhší čas. A to by mohli pochopiť aj fanúšikovia. Veď predsa ako hovorí pán Brown (Hugh Bonneville), otec rodiny, do ktorej sa macko dostal: dobré veci prichádzajú k tomu, kto si počká.

Tiež vás nepotešila správa o tom, že nakrúcanie pokračovania Paddington 3 je v nedohľadne? Tiež dúfate, že si dávajú s ním viac práce a ešte ho uvidíme alebo je jeho cesta do Peru stratená? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -