Obľúbený londýnsky medvedík Paddington sa vráti v novom dobrodružnom pokračovaní!

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Paddington a jeho tretí film zo série

Už sú to štyri roky, odkedy sme sa v kinách naposledy stretli s pozitívne naladeným Paddingtonom. Prvý aj druhý diel si vyslúžil príjemné ohlasy od divákov aj kritikov a rozkošný hovoriaci medvedík si získal množstvo sŕdc. Vďaka magazínu Variety sme sa však mali možnosť dozvedieť, že výroba pre tretí film sa už konečne začala a my si zatiaľ môžeme zhrnúť, čo nám britská filmová franšíza Paddington prinesie tentokrát.

Budú známe tváre filmu vymenené?

Zástupcovia produkčnej a distribučnej spoločnosti StudioCanal hrdo vyhlásili, že príprava na pokračovanie filmovej série Paddington je rozbehnutá v plnom prúde. Viac informácií žiaľ poskytnutých nebolo, ale predpokladá sa, že režisérska stolička tentokrát pripadne niekomu novému. Paul King, režisér a scenárista prechádzajúcich dvoch filmov, sa v minulosti už vyjadril, že sa k réžii Paddingtona neplánuje vrátiť, ale zostane aj naďalej jeho súčasťou.

Paddington
Zdroj: imdb.com

A čo hlavné obsadenie? Rodinku Brownovcov si všetci zamilovali a fanúšikom by sa určite nepáčila náhla zmena medzi ich obľúbenými postavami. Špekulovať však môžeme o príchode nového záporáka, ktorý nám do deja vždy vnesie dávku nečakanej akcie. Večne hladný medvedík si musel v minulosti poradiť s Nicole Kidman alebo Hughom Grantom, ktorý sa počas filmu stal majstrom prevlekov. Diváci si tak odteraz môžu lámať hlavu nad tým, ktorému hereckému menu by sa mohla dostať pocta v podobe ústredného zloducha tentokrát.

Hugh Grant Paddington
Zdroj: villains.fandom.com

Na rozsiahlejšie novinky si budeme musieť ešte počkať, ale medzitým môžete sledovať oficiálny Twitter Paddingtona, ktorý hravou formou komunikuje s vernými fanúšikmi. Väčšinou sú jeho príspevky len milé alebo zábavné hlášky, ale sem-tam pribudne na účte aj správa, ktorá v sebe môže skrývať väčšie posolstvo. Je možné, že nám Paddington jeho návrat ohlásil už dávnejšie?

Tešíte sa na tretí film z filmovej série Paddington? Koho by ste chceli vidieť v úlohe záporáka? Vaše postrehy a názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -