Trailer k druhej sérii populárneho anime Demon Slayer ťa zoznámi s príchodom novej záhadnej postavy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Japonské anime Demon Slayer (Kimetsu no yaiba), založené na rovnomennej mange od Koyoharu Gotougeho, odhalilo prvý trailer k druhej sérii. Premiéra je naplánovaná niekedy neskôr v tomto roku.

Hlavnou postavou príbehu je Tanjira Kamada, ktorý sa v túžbe po pomste postaví do cesty samotným démonom. Tí ho obrali o rodinu a premenili jeho nevinnú sestru na jednu z nich.

Trailer k  druhej sérii anime Demon Slayer

V novej ukážke od Anime Factory môžeme konečne aspoň na chvíľu nahliadnuť do okresu červených svetiel v meste Yoshiwara, kde okrem mužov a žien nájdeme aj veľa lásky a nenávisti.

O dejovej línii druhej série toho zatiaľ veľa nevieme, ale podľa informácií na nás čaká niekoľko nových charakterov. Jedným z nich bude aj záhadná žena z traileru, ktorá zaujme pozíciu záporáčky.

Prvá séria pobláznila anime fanúšikov po celom svete

Pôvodná séria prišla na Netflix ešte v júli 2019, kedy sa stala okamžitým hitom. Momentálne by si ju tam však hľadal len márne. No existuje aj veľa iných platforiem, kde na teba čaká a určite nebudeš ľutovať.

Demon Slayer
Zdroj: denofgeek.com

Po úspechu anime si tvorcovia pre fanúšikov pripravili aj filmové spracovanie s názvom Demon Slayer the Movie: Mugen Train, ktoré v Japonsku naďalej láme rekordy.

Nadchádzajúca séria bude taktiež debutovať na Netflixe, už si len počkať kedy. Prvá ukážka nám toho veľa neodhalila, ale oficiálny trailer by sa mohol dostaviť niekedy v blízkej budúcnosti. Do tej doby si určite nezabudnite pozrieť prvú sériu anime Demon Slayer a veľmi rýchlo zistíte, že jej vysoké hodnotenia neklamú a užijete si s ňou niekoľko hodín skvelej zábavy.

Obľubuješ anime a zaujal ťa nový trailer k japonskému výtvoru s názvom Demon Slayer? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -