Vizuál, o akom sme pred rokmi ani nesnívali. Trailer na Aquaman 2 ukazuje totálnu vojnu o Atlantídu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Aquaman a Stratené kráľovstvo

Jediný komiksový film, ktorý tento ešte rok uvidíme a zároveň posledná šanca pre DC, aby malo v kinách aspoň jeden úspešný zárez tento rok. PremiéraAquaman a Stratené kráľovstvo sa blíži a z netradičného zdroja prichádza nová ukážka, ktorá naznačuje, že by to nemuselo byť nemožné. Čínsky trailer na nový blockbuster prináša zatiaľ najveľkolepejšie vizuály a akciu, o ktorej by sme ešte pred pár rokmi ani nesnívali.

Jasona Momoou sme mohli už predtým ako Arthura Curryho jazdiť na obrovskom morskom koníkovi, teraz prichádza s celou radou zaujímavých podmorských príšer. Celkovo nám ukážka odhaľuje viac z jeho siedmych kráľovstiev, ktoré by mal Aquaman zjednotiť pod svojou vládou.

Film zo stránok komiksov „väčší ako svet“

Jednoznačne začíname chápať slová režiséra Jamesa Wana, keď povedal, že chce aby bolo jeho komiksové pokračovanie „väčšie ako svet“. Neprináša však len epické a rozľahlé lokality. Zo stránok predlohy sa nebojí brať si aj tie najšialenejšie veci, ktorých svedkami teraz budeme môcť byť aj na plátne.

Vidíme aj zopár známych záberov, v ktorých sa Yahya Abdul-Mateen II vracia ako Black Mantha. Teraz sa však zmocnil čierneho trojzubca, ktorý má moc ovládať tie morské príšery a vybuduje si zdanlivo neporaziteľnú armádu. Tá zaútočí na všetko, čo je novému vládcovi Atlantídy drahé, pričom Black Mantha sa neštíti zamerať sa aj na Aquamanovu rodinu. Aby hrdina zabránil úplnému kolapsu, musí nájsť cenných spojencov.

aquaman black manta
Zdroj: themoviedb.org

Veľkolepá akcia môže byť záchrana pre DC

Vládca siedmych morí sa preto najskôr vydá vyslobodiť Patricka Wilsona ako Orma z jeho atlanského väzenia a spolu pôjdu čeliť nepriateľovi. Samozrejme, nebude chýbať ani Nicole Kidman ako Atlanna, ktorú tiež vidíme hrnúť sa do akcie a rozdávať rany.

Hrdina, ktorý musí balansovať svoj život medzi oceánskym kráľovstvom a tým nad zemou sa vracia po piatich rokoch. Zároveň uzatvára starú éru komiksového univerza od DC pred jeho chystaným reštartom. Uvidíme ako dopadne samotný film, má však mnoho dôvodov, aby prilákal divákov do kín. Tam ho po mnohých odkladoch konečne uvidíme 21. decembra.

Ako sa vám páčil tento trailer na film Aquaman a Stratené kráľovstvo? Myslíte si, že dokáže zachrániť tento rok pre DC? Presvedčil vás, aby ste si zašli do kina? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -