Akčná scéna zo zrušenej Batgirl unikla na internet vďaka jednej z herečiek

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Akčná scéna z Batgirl

Vďaka jednej z herečiek unikla na internet akčná scéna z Batgirl. Vieme, že snímka bola zrušená spoločnosťou Warner Bros. Nespadala totiž do nového plánu na filmové univerzum, ktoré si firma stanovila po svojom zlúčení s Discovery. Nový generálny riaditeľ David Zaslav chce vydávať iba filmy, ktoré majú veľký potenciál v kine.

Predstavil svoj 10-ročný plán na filmový vesmír a kvôli nemu prebiehajú aj pretáčky filmov, ktoré sa chystajú do kín. Padli mu však za obeť viaceré projekty. V podstate to znamenalo ukončenie seriálového Arrowverse a škrtnutý bol aj animovaný seriál Batman: Caped Crusader. Najväčším šokom však bol iste spomenutý film.

Batgirl nebude vydaná
Zdroj: theverge.com, cbr.com, filmaffinity.com + vlastná úprava

Očakávania od filmu neboli malé

Objaviť sa v ňom totiž mala nielen Leslie Grace ako titulná superhrdinka, ale napríklad aj Brendan Fraser ako záporák Firefly. Očakávať sme mohli účasť aj od Michaela Keatona ako druhého Batmana. Fanúšikovia tak od zrušenia pred mesiacom a pol diskutujú, či z filmu niekedy uvidíme viac.

Teraz dostávame aspoň jednu scénu vďaka herečke Ivory Aquino. Tá silne lobuje za to, aby bol film ešte vydaný. V ňom si mala zahrať postavu Alysie Yeoh, ktorá je v komiksoch najlepšia priateľka Barbary Gordon, čo je skutočná identita hrdinky. Na svojom Instagrame totiž zdieľala jednu sekvenciu, kde by zrejme nasledovala poriadna akcia.

Batgirl vtrhne na vianočný večierok…

Vidíme totiž akúsi párty, dá sa predpokladať, že vianočnú. Cez strešné okno totiž dopadá Batgirl a svoj pád sa snaží zbrzdiť tak, že pristane na vianočnom stromčeku. Scéna je samozrejme ešte pred upravením a pridaním efektov, čo dokazujú aj popisky a časové označenia vo videu. Tiež sú niektoré postavy v pozadí nahradené figuríny.

A aj napriek tomu, že sa dbá na bezpečnosť a vidíme záchranné pásy, utvrdzujú nás aj v tom, že boli použité správne obleky. Samozrejme nevidíme ani herečku Leslie Grace, namiesto nej sa v tomto zábere nachádza kaskadérka Emely Cartagena.

Jediný alebo prvý z mnohých?

Napriek tomu je táto akčná scéna z Batgirl jediným dostupným video materiálom, ktorý z filmu máme. Otázne je, či je skutočne jedinou alebo zatiaľ jednou z mnohých, ktoré budú pribúdať od hercov či členov štábu.

Informácie o zrušení hovorili aj o tom, že Warner Bros. postupne mažú jednotlivé scény zo serverov spoločnosti. V dnešnej dobe je však skutočne náročné povedať, kto všetko mohol mať kópie a či neboli spravené ďalšie. Ak teda mali šťastie ľudia okolo filmu, tak ho budeme mať aj my a časom sa ukážu ešte ďalšie sekvencie aspoň takýmto spôsobom.

Páči sa vám, že bola z filmu Batgirl zverejnená aspoň táto scéna? Naznačuje, že mohlo ísť o pekne akčný kúsok? Myslíte si, že uvidíme aj ďalšie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -