Neuveríte, s kým si Kingsmani zmerajú sily najbližšie. Režisér milovanej značky odhaľuje prvé detaily

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The King’s Man dostane pokračovanie

Špionážna séria Kingsman sa rozrastá a v poslednom prídavku nás zobrala aj desiatky rokov pred udalosti pôvodných filmov. Videli sme, ako táto organizácia vznikla a aká trpká história za tým stála. Portál Collider vyspovedal režiséra Matthewa Vaugna na Comic-Cone v New Yorku. Vyhľadávaný režisér potvrdil, že The King’s Man dostane pokračovanie, prezradil jeho názov a časť deja.

Zatiaľ posledný film Kingsman u nás v roku 2021 štartoval s podtitulom Prvá misia. Pozerá sa na aristokrata Orlanda (Ralph Fiennes), ktorý nenaplní sľub svojej zosnulej manželky, že nikdy nesmie jeho syna Conrada (Harris Dickinson) pustiť do vojnového konfliktu. Conrad je totiž myšlienkou pridania sa k armáde posadnutý a nič ho od nej neodhovorí.

film The King's Man: Prvá misia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Trpké pozadie vzniku špiónskej organizácie

Ochod do zákopovej prvej svetovej podnieti jeho otca k tomu, aby vytvoril sieť špiónov. Tá však začne navždy meniť svet, keď sieť informátorov funguje aj blízko k dôležitým politickým osobám po celom svete. Tak bol položený základ organizácie, v ktorej neskôr pôsobil aj Colin Firth ako Harry či Taron Egerton ako Etsy.

Tvorca a režisér tejto série vystúpil na fanúšikovskej akcii, kde s ním viedla rozhovor redaktorka Maggie Lovitt. Najprv všetkých prekvapil mimoriadnou správou, že k jeho komiksovke Kick-Ass chystá reboot, ktorý má byť tak extrémny, že by nebol prekvapený, ak by po ňom mal na krku žalobu.

Kick-Ass 2
Zdroj: youtube.com

Pôvodne mal byť podobný seriálu The Crown

Ďalej Vaugh priblížil, ako mal pôvodne podľa neho vyzerať svet, ktorý nám predstavil filmom The King’s Man: Prvá misia. V originálnom zámere nešlo ani o film.

„The King’s Man bolo pôvodne zamýšľané ako televízna séria, kým som bol presvedčený, aby som ho spravil ako film. To, čo sme chceli spraviť, by bolo niečo ako The Crown, ale so špionážou. Ukazovalo by to Kingsmanov ako prechádzajú všetkými dekádami.“

Názov máme, otázka je, čo bude prioritou

Režisér si sám ešte nebol istý, či sa chce k seriálovému formátu vrátiť, jednoznačne však potvrdil, že pre The King’s Man príde pokračovanie. Zrejme nebude veľkým prekvapením, že bude nadväzovať na prvý film prostredníctvom jeho potitulkovej scény. Tam nám bol predstavený David Kross ako Adolf. Budeme teda sledovať jeho vzostup k moci a to, ako bol v podstate podporovaný aj anglickou aristokraciou.

Podľa jeho slov ide o príbeh, ktorý musí byť znovu rozpovedaný. Ľudia v tej dobe sa príliš zaoberali a strachovali o komunizmus a tak mohol nastúpiť fašizmus. Prišiel aj s názvom pre snímku – bude to The Traitor King (teda zradcovský kráľ).

Od vydania sme zrejme asi poriadne ďaleko. Vaugn ešte nevedel, ktorý z projektov by mal dostať prioritu – či to bude tento, spomenutý reboot Kick-Ass alebo štandardný Kingsman 3.

Ako sa vám páči, že The King’s Man dostane pokračovanie? Ste zvedaví aj na organizáciu fungujúcu v časoch veľkého diktátora minulého storočia? Myslíte si, že uvidíme skôr ten alebo tretích Kingsmanov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -