Filmy

J. K. Rowlingová potvrdila ďalších 5 filmov.

Poznáte to. Príde do kín nový filmový trhák. Zožne v kinách neuveriteľný úspech a vytvorí skvelé tržby. Následne tvorcovia oznámia, že plánujú natočiť ďalšie časti daného filmu. Všetci sme zvyknutý na takúto postupnosť. Avšak J. K. Rowlingová cez svoj twitter oznámila, že sa môžeme “tešiť” hneď na 5 filmov zo sveta Harryho Pottera ešte skôr ako mal prvý film zo série Fantastické Zvery premiéru.

Trailer k filmu Fantastické zvery a ich výskyt

Prečo J. K. Rowlingová oznámila túto informáciu ešte pred premiérou prvého filmu?

Mnoho fanúšikov sa možno potešilo. Avšak nie je to riskantný krok oznámiť ďalšie 4 filmy ešte predtým ako mal prvý zo série mať premiéru? J. K. Rowlingová si je asi taká istá svojimi umeleckými dielami že sa nebojí oznámiť takéto informácie. No uvidíme na čo sa môžeme tešiť. Už v novembri má film Fantastické zvery svoju premiéru.

Nie “aspoň” päť. Päť filmov.

Den Of Geek na svojom Twittery uverejnili príspevok, kde napísali že J. K. Rowlingová oznámila, že sa môžeme tešiť na aspoň päť filmov. J. K. Rowlingová na príspevok reagovala a objasnila že nie aspoň päť, ale jednoducho päť filmov.

Päť. Nie sedem. Nie tri. Päť.

O pár minút neskôr opäť reagovala a tento krát na príspevok fanúšika, ktorý sa pýtal či tých filmov nemôže byť 7. Rowlingová mu odpovedala tweetom že ich bude päť. Ani sedem ani tri, proste päť.

Ďakujem! (Ale bude ich päť).

Rowlingová reagovala ešte na jeden príspevok. Fanúšik by si kľudne pozrel aj 10 filmov. Každý jeden jednotlivo. Avšak Rowlingová len slušne poďakovala a opäť pripomenula že ich bude len päť.

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  FilmyTrailery

  Netflix prichádza s novým trailerom na film To All the Boys: P.S. I Still Love You

  Filmy

  Toto je najlepší film 21. storočia podľa magazínu Empire. Aké filmy sa umiestnili na ďalších priečkach?

  FilmyTIP na film

  TIP na film: Vlak do Pusanu | Cesta vlakom sa zmení na boj o prežitie

  Filmy

  Bad Boys ovládli svetové kiná: Zopakujú úspech aj na Slovensku?

  Pridaj komentár