Našlo si hrané Na vlásku svoju Rapunzel? Štúdio chce údajne túto herečku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Našlo hrané Na vlásku svoju Rapunzel?

S novými verziami známych Disney rozprávok je vždy otázka, na ktorú príde rad ako ďalšiu. Po tom, čo bolo potvrdené, že chystajú Vaiana: Legenda o oceáne, Lilo & Stitch a zvažovaný je Bambi, tak bolo povedané, že príde aj hrané Na vlásku. Na neho má údajne štúdio už aj vyhliadnutú herečku. Prišli už s ponukou?

Pôvodný animák prišiel v roku 2010 a doteraz sa u divákov teší veľkej obľube (hovorí aj počet streamov na Disney+). Ide o novú verziu rozprávky o Rapunzel (u nás známa aj ako Šalátočka), princeznej s dlhými vlasmi, ktoré majú magické schopnosti. Kvôli nim ju zamkla jej zlá macocha pred svetom vo veži.

na vlásku
Zdroj: pluggedin.com

Originál je stále divákmi obľubovaný

V tej verzii prichádza na záchranu (aj keď skôr náhodou) zlodej Flynn. Ústrednej dvojici postáv tu prepožicali hlasy Mandy Moore a Zachary Levi, okrem nich sme mohli v originálnom znení počuť napríklad Donnu Murphy, Brada Garretta či Rona Perlmana. Okrem úspechu v kinách si vyslúžil aj niekoľko nominácií na Oscary.

Pred rokmi sa hovorilo o hranej verzii, na ktorej mala pracovať scenáristka Ashleig Powell. Malo však ísť o nové spracovanie, ku ktorému nikdy nedošlo. Teraz sa skôr štúdio zamýšľa nad remakom, ešte nie je známe, kto sa bude na ňom podieľať. Pôvodný film priniesli Byron Howard a Nathan Greno, ktorí pracovali na Zootropolise.

Disney údajne herečku má, situáciu nekomentuje

Hľadač informácií Daniel Richtman však priniesol prostredníctvom účtu Geek Vibes Nation správu, že herečka už je vybraná. Mala by ňou byť Florence Pugh, ktorú môžeme poznať z filmov Slnovrat, Black Widow či Neboj sa, zlatko. Aktuálne ju môžeme vidieť v Oppenheimerovi a v tomto roku by nám mala ukázať v pokračovaní Duny.

Disney informáciu, ktorá sa rýchlo šíri internetom, ešte nijako nekomentovalo. Nie je tak známe, či medzi nimi prebehlo akékoľvek rokovanie. Ak áno, muselo sa udiať ešte pred štrajkom a ponuka tak už musí byť na stole. Inak môže prísť až po nej, čo by celú produkciu mohlo značne zdržať…

Myslíte si, že by malo hrané Na vlásku dostať Florence Pugh ako Rapunzel alebo by sa vám do role hodila iná herečka? Čo hovoríte na to, že aj tento animák dostane novú verziu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -