Herec Daniel Radcliffe sa vyjadril. Zahrá si vo Fantastických zveroch?

Nenechajte si ujsť

Nick Fury dostane vlastný seriál a hra Among Us 2 bola zrušená! – RESTART #2

Rýchly súhrn noviniek zo sveta filmov, seriálov a hier s názvom RESTART vám budeme prinášať každý utorok a piatok o 19:00! Druhú časť okrem...

Gerard Butler čelí koncu sveta | Greenland: Posledný úkryt RECENZIA

Greenland: Posledný úkryt RECENZIA Greenland: Posledný úkryt RECENZIA - V záplave superhrdinských filmov sa len málokedy dočkáme blockbusteru s iným námetom, ktorý nevsádza všetko na...

Pokračovanie filmu Warcraft a prvá vesmírna reality šou?! – RESTART #1

Dovoľujeme si vám predstaviť projekt, na ktorom sme usilovne pracovali počas leta. Toto je RESTART, náš nový formát videí, ktorý sme pre vás vytvorili...

Kto je Kang the Conqueror? Nový MCU záporák dokáže cestovať v čase a je silnejší ako Thanos

Kto bude nový MCU záporák? Film Avengers: Endgame ukončil jednu veľkú príbehovú kapitolu menom Infinity Saga, ktorá sa pomaly formovala od roku 2008. Prvé tri...
Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Herec Daniel Radcliffe je nám známy predovšetkým ako titulná postava zo série Harry Potter. Tam si zahral už pred viac ako 10 rokmi, odvtedy nás prekvapil svojim nekonvenčným výberom úloh.

Pestrý výber filmových rolí

Vidieť sme ho mohli v netradičnej podobe muža v kóme využívaného ako švajčiarsky nožík (Swiss Army Man). Agenta FBI infiltrujúceho sa do skupiny neo-nacistov si zahral vo filme Imperium. A vo fantasy hororovej dráme Horns si nechal narásť rohy.

O tom, že nie je kvalitný iba ako Harry nás presvedčil už v roku 2012. Vtedy sa o to postaral úlohou viktoriánskeho právnika v mysterióznom horore Dáma v čiernom.

radcliffe role
Zdroj: mandatory.com

Najšialenejšou jazdou, ktorá sme mohli doteraz vidieť, bola zrejme Guns Akimbo. Tam mu prišili k rukám zbrane a donútili ho bojovať proti ostatným “hráčom”, pričom musel zachrániť aj svoju priateľku.

Momentálne ho môžeme vidieť v seriáli Miracle Workers, konkrétne v jeho druhej sérii. V prvej si zahral nevýznamného úradníka v kancelárií samotného Boha (Steve Buscemi). Druhá sa odohráva v stredoveku a tam má rolu neschopného princa.

Herec Daniel Radcliffe ako politický trestanec

Očakávaným filmom tohto roka je Escape from Pretoria. Tam si zahrá jedného z dvojice väzňov v Južnej Afrike. Tí boli počas apartheidu v roku 1979 odsúdení za distribúciu propagačných letákov. Film je založený na autobiografií trestanca Jenkinsa. Toho vo filme stvárni práve Radcliffe.

Vrámci propagácie tohto filmu poskytol herec Daniel Radcliffe rozhovor pre magazín Variety. Rozoberalo sa napríklad stretnutie herca s reálnym Timom Jenkinsom. Tematika padla aj na spomínané zvláštne hercove castingové rozhodnutia.

Rozhovor sa točil aj okolo Danielovej divadelnej kariéry a jeho chystanej hry na Broadway. Najviac nás však zaujalo, keď sa sa spýtali, či sa herec plánuje vrátiť do Rokfortu.

herec daniel radcliffe
Zdroj: wallpaperaccess.com

Ako je to s jeho budúcnosťou?

Najprv sa vyjadril tak, že má rád vo svojej kariére flexibilitu. Nechce sa príliš zaväzovať nejakému projektu vo veľkom predstihu (už roky dopredu). Dodal:

“Nerád hovorím na veci nie, ale nie je to niečo, do čoho by som sa hrnul. Mám pocit, že sa tie filmy pohli ďalej a darí sa im aj bez nás. Rád by som to tak nechal. Páči sa mi ako je na tom v súčasnosti môj život.”

Ďalej uviedol, že nevylučuje, že sa v budúcnosti objaví v nejakej značke. Fantastické zvery to ale s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú.

Súhlasíte s Danielom, že jeho rola by už bola zbytočná? Alebo by ste ho ešte chceli vidieť ako Harryho? Váš názor nám povedzte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Myslím ,že to tak je lepšie ako nehovorím ,že by som nechcel vidieť ešte niekedy film Harry Potter ale bojím sa ,že by to dopadlo ako Hobbit alebonová trilógia Star Wars. Fantastické Zvery tiež nie sú zlé , ale nie je to ani žiadna výhra… proste už tam chýba to srdiečko a sú to len “dojné kravy” a časom čo sme mali radi sa nám to znechutí a sme toho prejední a prestáva baviť :) treba niečo nové vymyslieť :)

    • S tým absolútne súhlasím. On je aspoň jeden mála v súčasnosti, ktorí vedia zhodnotiť kedy stačilo. Netreba príliš tlačiť na veci a omielať ich dookola.
      A originálov je málo, o to viac je to cenené. A druhá časť Fantastických zverov bola pre mňa hrozný fail. Bol to v podstate jeden dlhý trailer na tretiu časť. Uvidím ako dopadne tá, ale keď bude podobná, tak ani ďalej nesledujem. A inak je to tiež dosť natiahnutá séria

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Marvel sa so 4. fázou opäť oneskorí. Tieto tri MCU filmy uvidíme o niečo neskôr

Štúdio Marvel opäť zmenilo plány a tri očakávané MCU filmy uvidíme o niečo neskôr, čo môže mať vplyv na ostatné nadchádzajúce komiksové lahôdky. Po...

TOP 10: Na ktoré filmové pokračovania čakali diváci celú večnosť? Tento zoznam vám pripomenie vašu netrpezlivosť

Filmové pokračovania, na ktoré čakali diváci celú večnosť Niektoré filmy sa stali kasovými trhákmi. Iné zas kultmi, ktoré pozná každý. Vo svojej dobe sa na...

Toto sú predobjednávkové bonusy hry Spider-Man: Miles Morales. Medzi nimi aj dva kostýmy

Predobjednávkové bonusy hry Spider-Man: Miles Morales Hra Spider-Man: Miles Morales odhalila svoje predobjednávkové bonusy na PlayStation 4. Hráči, ktorí si titul zakúpia pred vydaním (12....

Vieme, kedy sa kazašský reportér Borat vráti v pokračovaní. Film Borat 2 si pozrieme online

Pripravte sa, komický kazašský reportér Borat sa vráti ešte tento rok. Pred pár mesiacmi bol herec a komik Sacha Baron Cohen zahliadnutý pri nakrúcaní...

5 nových hier na Steam, o ktoré si možno nezakopol a stoja za povšimnutie (september)

Na Steam vychádza denne nespočetne veľa noviniek, niekedy je náročné všimnúť si všetky z nich a preto sme sa na tie najnovšie hry v...