Ezra Miller údajne nemá byť viac súčasťou DCEU. Bude preobsadený už vo filme The Flash?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller viac nebude súčasťou DCEU

Warner Bros. to má so svojim primárnym univerzom okolo DC postáv značne náročné. Museli spraviť výrazné zmeny vo filme Aquaman 2 kvôli súdnemu procesu Amber Heard. Ešte väčie problémy však pre nich tvorí predstaviteľ Flasha. Kvôli početným a stále pribúdajúcim obvineniam by totiž už Ezra Miller viac nemal byť súčasťou DCEU.

Niekoľko mesiacov je hlavnou hviezdou nelichotivých novinových titulkov. V marci na Havaji napadol niekoľko ľudí, na svedomí má vlámanie aj ublíženie na zdraví. Opakovane sa niekomu vyhrážal, avšak situácia sa vyostrila za posledný týždeň na maximum. Bol obvinený z psychickej manipulácie a fyzického napádania tínedžerky, ktorú nakoniec uniesol.

ezra miller meme
Zdroj: globalnews.ca

Únos tínedžerky a zmiznutie boli poslednou kvapkou

Dievča z kmeňu Siouxov má len 18 rokov. Počas posledných šiestich rokov jej nútil drogy aj alkohol. Jej rodičia si vyžiadali zákaz približovania až do súdneho procesu. Ten ignoroval, nedovolene ju odviedol a zmizol. Je hľadaný viacerými zložkami a na situáciu reaguje maximálne bizarne – zdieľa obrázky o tom, že ho nechytia, lebo sa nachádza v inej dimenzii.

Svoj Instagram už vymazal, avšak príspevky zostali. Aj preto je jasné, že museli zasadnúť osoby v štúdiu Warner Bros., aby prediskutovali jeho budúcnosť. Uviedol to zdroj zvnútra spoločnosti, podľa portálu Deadline. Hercovi sa opakovane snažili zohnať profesionálnu pomoc, vždy ju však odmietal.

ezra miller zatknutý
Zdroj: thealtweb.com

Kríza pre riaditeľa Discovery

Hromadenie obvinení ich však prinútilo konať rýchlejšie. Zasadli spolu so spoločnosťou Discovery, s ktorou nedávno prišiel obchod s právami spoločnosti. Ich riaditeľ David Zaslav dal jasne najavo, že nechce, aby mal Miller ďalšie pokračovanie v tomto filmovom univerze. To znamená, že The Flash bude jeho posledným filmom.

Ten je ešte rok od svojho vydania, pretože bol viackrát odložený. Scény majú nakrútené a momentálne je v postprodukcii. Aby predišli ďalšiemu zdržaniu, herca v ňom nechávajú. Zrejme však pozmenia koniec, aby dávalo zmysel to, že Ezra Miller sa už v DCEU v úlohe neukáže.

novinky the flash
Zdroj: hdqwalls.com

Multiverzum dáva štúdiu výhodu

To však našťastie smerovanie filmu perfektne umožňuje. Pre DC sa tu naplno otvorí multiverzum, budeme tu teda vidieť viaceré verzie postavy. Ba dokonca postáv, keďže okrem Bena Afflecka, ktorý hrá Batmana, uvidíme v tejto úlohe aj Michaela Keatona. On si temného rytiera zahral naposledy vo filme Batman sa vracia v roku 1991.

Takto nám pokojne môžu vysvetliť, že Barry Allen sa stratil v inej dimenzii alebo neprežil udalosti filmu. Nahradiť ho môže Barry z alternatívneho vesmíru alebo iný nositeľ superhrdinského titulu. V hre sú stále napríklad Wally West či Bart Allen. Fanúšikovia by si však najviac priali Barryho, ktorého by stvárňoval seriálový Grant Gustin. Avšak samozrejme, to sa uvidí až pri premiére 23. júna 2023.

Ide podľa vás o správny krok, že Ezra Miller nebude v DCEU po filme The Flash? Alebo si myslíte, že by ho mali nahradiť aj v tomto filme? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -