Paul Rudd a Jenna Ortega si zahrajú vo filme o mŕtvom jednorožcovi od štúdia A24. Nakrúcať môžu aj napriek štrajku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Paul Rudd a Jenna Ortega vo filme od A24

Paul Rudd a Jenna Ortega si spolu zahrajú vo filme od spoločnosti A24. Tá je ešte stále považovaná za nezávislé štúdio a tak jej bude umožnené viesť nakrúcanie aj popri práve prebiehajúcemu štrajku hercov a scenáristov. Organizácia SAG-AFTRA, teda združenie hercov, dáva zelenú 39 projektom, ktoré nie sú pevne viazané na AMPTP, teda filmovú a producentskú alianciu.

Dve z nich patria práve A24. Jednou má byť dráma s názvom Mother Mary, v ktorej hlavné úlohy stvárnia Anne Hathaway a Michaela Coel. Tou druhou je snímka s názvom Death of a Unicorn, v ktorej si zahrá práve vyššie uvedené dvojica.

anne hathaway micahela coel
Zdroj: autostraddle.com

Otec s dcérou zrazia jednorožca…

Rudd je dobre známym hercom. Kariéru si naštartoval seriálom Priatelia a cez komédie ako Veľkí bratia alebo Štyridsiatka na krku, momentálne je najlepšie rozpoznateľný z komiksových filmov ako Ant-Man. 20-ročnú Ortegu môžeme poznať z Vreskotu, najviac pozornosti však získala vďaka seriálu Wednesday. Jeho režisér Tim Burton si chce spoluprácu zopakovať aj pre film Beetlejuice 2.

Teraz si zahrajú otca a dcéru. Tí na svojej ceste domov autom zrazia jednorožca a názov nám napovedá, ako to dopadne. Žiadne ďalšie detaily o deji ešte nie sú známe. Momentálne nepoznáme ani dátum, kedy by mal byť film vydaný.

alex scharfman
Alex Scharfman, Zdroj: imdb.com

Nakrúcať sa bude v Budapešti aj napriek štrajku

Zato však hovorca spoločnosti pri komentovaní nakrúcania popri prebiehajúcom štrajku prezradil, že sa produkcia môže rozbehnúť už onedlho. Presný termín nešpecifikoval, bude to však v hlavnom meste našich južných susedov, v Budapešti.

Režisérom je Alex Scharfman, ktorý si zároveň k filmu sám napísal aj scenár. V minulosti bol skôr autorom krátkometrážnych snímok, ako producent však pracoval na Eggersovej Čarodejnici, krimi Prečo ženy zabíjajú či na mysterióznej dráme Blow the Man Down. Uvidíme, ako sa mu podarí smrť jednorožca so silnou hereckou dvojicou v hlavných úlohách.

Zaujalo vás, že si Paul Rudd a Jenna Ortega zahrajú otca s dcérou vo filme od štúdia A24? Ako sa vám pozdáva jeho nápad so zrazeným jednorožcom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -