Lena Headey a Nick Frost si zahrajú manželov v hororovej komédii

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Lena Headey a Nick Frost spolu vo filme

Dve známe britské hviezdy Lena Headey a Nick Frost si spolu zahrajú vo filme. Pôjde o hororovú komédiu s názvom Svalta. Tu rodina na dovolenke vo Švédsku zažije poriadne krvavé prázdniny. Zdá sa, že obaja budú môcť pre film zúžitkovať skúsenosti zo svojich predošlých úloh.

Headey sa objavila vo filmoch 300, Dredd či Očista. Najlepšie ju však samozrejme môžeme poznať z fantasy seriálového hitu Hra o tróny ako Cersei Lannister. Tento kúsok z dielne HBO býval miestami poriadne násilný a krvavý.

lena headey nick frost
Zdroj: thenerdstash.com

Obaja zúžitkujú to najlepšie z kariéry

S tým má iste skúsenosť aj Frost. Objavil sa totiž v trojici filmov od režiséra Edgara Wrighta, ktoré spájajú rôzne príchute cornetto zmrzliny. Boli to Na Konci sveta, Jednotka príliš rýchleho nasadenia a hlavne rovnako žánrovo ladený film Súmrak mŕtvych. S jeho častým spolupracovníkom Simonom Peggom sa objavil aj vo filme Paul či seriáli Truth Seekers.

Svoje komediálne zručnosti zužitkuje aj v tomto filme, ku ktorému píše scenár. Zameria sa na usporiadanú a milú anglickú rodinku, ktorá si chce spraviť výlet na odľahlý švédsky ostrov (zaujímave pritom je, že sa začína točiť vo Fínsku). Čoskoro však o ňom zistia, že skrýva temnú minulosť.

lena headey nick frost súboj s rodinou
Zdroj: starburstmagazine.com

Temný ostrov, na ktorom však nebude o zábavu núdza

Ak by to náhodou ešte nestačilo, dozvedia sa, že je práve na úteku sériový vrah. Nešťastné je pre nich aj to, že nikto z domácich nemá najmenší záujem o to, aby im pomohol. Réžiu si zobrali na starosť Steffen Haars a Flip van der Kuil. Táto dvojica je známa predovšetkým v Holandsku, kde založili komediálnu skupinu New Kids (s ktorými majú tiež dva filmy). Ďalší dôkaz, že pôjde o poriadnu komédiu.

Kým Headey aj Frost môžu každý priniesť do filmu niečo jedinečné, prinášajú aj spoločnú chémiu. Už si totiž raz predtým zahrali manželský pár s menami Julia a Ricky. V životopisnom filme Súboj s rodinou boli rodičmi WWE zápasníčky Dive Paige, ktorú hrala Florence Pugh.

Potešilo vás, že si Lena Headey a Nick Frost spolu zahrajú v hororovej komédii? Ste ich fanúšikmi? Čo hovoríte na film samotný? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -