Nicolas Cage sa pridáva do komédie Dream Scenario od štúdia A24. Podieľa sa aj režisér Prekliateho dedičstva

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nicolas Cage vo filme Dream Scenario

Pokračujúc vo svojej súčasnej šnúre sa Nicolas Cage pridáva do filmu Dream Scenario. Chystá ho štúdio A24, pre ktoré pôjde o pre nich pomerne neštandardný žáner a to komédiu. Podieľať sa na ňom bude aj Ari Aster, ktorého poznáme ako tvorcu najväčších hitov tejto spoločnosti.

Režisér priniesol totiž so svojím častým spolupracovníkom filmy Prekliate dedičstvo alebo Slnovrat. Tým je Lars Knudsen a spolu si založili aj produkčnú spoločnosť Square Peg. Práve tá bude plniť túto úlohu pre spomínaný film.

slnovrat prekliate dedičstvo
slnovrat prekliate dedičstvo

Producenti nových hitov a artový režisér

Réžiu si ale berie na starosť Kristoffer Borgli, ktorý je skôr tvorcom festivalových a artových filmov. Pochádzajú od neho snímky DRIB či Sick of Myself. Tie boli dramédiami, pričom prevládalo viac z prvého žánru. O novom projekte toho veľa známeho nie je, nezverejnili nám ani základný náčrt deja, jediné, čo zdroje uvádzajú je, že pôjde o komédiu.

Tak nie je známa ani rola Nicolasa Cagea. Ten dostáva po vlnách kritiky s výberom veľmi nevábnych úloh v poslednej dobe, naopak, chvály. Minulý rok dokázal opäť svoje kvality v temnej dráme s názvom Pig. Počas júna sme ho videli v satirickej komédii The Unbearable Weight of Massive Talent, kde si zahral samého seba.

Dracula Nicolas Cage
Zdroj: metro.co.uk

Nová vlna Cageových úloh

Teraz má v príprave hneď dva westerny. Počas nasledujúceho mesiaca by sme ho mali vidieť v snímke Butcher’s CrossingKoncom tohto roka alebo začiatkom budúceho príde príbeh starého pištoľníka s názvom The Old Way. Potom tu je ešte rola, na ktorú netrpezlivo čakáme – zahrá si Draculu vo filme Reinfeld. Takto ho máme uvidieť v apríli 2023.

Obsadený bol teraz do filmu Dream Scenario, pri ktorom sa bude čakať na štart produkcie. Aster totiž ešte dokončuje svoj najbližší chystaný film s názvom Disappointment Blvd.. Údajne má ísť o hororovú komédiu a hlavné role si tu majú zahrať Michael Gandolfini a Joaquin Phoenix.

Ste radi, že sa Nicolas Cage pridáva do filmu Dream Scenario a bude mať zárez aj u štúdia A24? Myslíte, že pôjde naozaj o komédiu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -