Režisér Psej jazdy vie, aký film by chcel niekedy spraviť. Vstup do tejto série vás zrejme prekvapí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Josh Greenbaum a jeho vysnívaný film

Josh Greenbaum priniesol v týchto dňoch do kín film Psia jazda, ktorý splnil zdanlivo nemožné. Je o hovoriach zvieratách, ale s drsným slovníkom nejde rozhodne o záležitosť pre mladšie publikum. S týmto kúskom dokáže bodovať a baviť divákov, no už teraz hovorí o ďalšom projekte, ktorý by rád spravil. Súvisí aj s dokumentom Becoming Bond, ktorý priniesol ešte v roku 2017.

Netreba sa obávať, tento režisér sa iste nechystá chopiť kormidla pre ďalšie kúsky agenta 007. Avšak, zameral by sa na známu značku, ktorá tak rada bondovky parodovala. Hovorí sa samozrejme o sérii Austin Powers, v ktorej si hlavnú úlohu britského špióna (a niekoľko ďalších) zahral Mike Myers.

becoming bond
Zdroj: newonbritbox.info

Nadviaže na známu špionážnu sériu?

Prvý film prišiel ešte v roku 1997 a u nás ho môžeme poznať aj pod názvom Špionátor. Predmetný špión sa v ňom zmrazí v čase v roku 1967, aby mohol byť v súčasnosti s modernejšími technológiami opäť poraziť svoje úhlavného nepriateľa – Dr. Evila.

V roku 1999 prišlo pokračovanie s názvom Špión, ktorý mi pretiahol, ktorý do mixu priniesol ženských robotov, ale hlavne cestovanie v čase. A keď si v treťom filme Austin Powers v zlatom úde nájde archnemesis mocného spojenca, musí tak urobiť aj Austin. Vyhľadá tak nielen svojho otca, ale aj zvodnú Foxy Kleopatru v podaní Beyoncé.

austin powers beyonce
Zdroj: insider.com

Miluje ho a miloval by spraviť ďalší

Po 20 rokoch by na tieto filmy rád nadvziazal práve Greenbaum, ako prezradil v nedávnom rozhovore pre portál Comicbook.com. Povedal:

„Filmy, ktoré ste videli istým spôsobom vo vás žijú. Niekedy si aj vedome dovolím do nich siahať alebo čerpať z nich, aby som im vzdal úctu. A potom je tu veľakrát, keď sa to stane úplne podvedome. Austin Powers pre mňa bol týmto všetkým, milujem tie filmy. A miloval by som, ak by som mohol spraviť ďalší.“

Teraz je správny čas na štvorku

Ak by to bol práve Josh Greenbaum, kto chce spraviť ďalší Austin Powers film, teraz je ten správny čas. Najväčší problém s realizovaním štvorky po roku 2002 bol ten, že sa hlavný predstaviteľ vzdal hrania. Bolo to po tom, čo jeho romantická komédia Guru lásky silne prepadla v kinách aj u divákov.

Myers kvôli tomu 10 rokov nehral. Svoju pauzu však prerušil rolou producenta v Bohemian Rhapsody, odvtedy sa objavil už aj v menšej roli vo filme Amsterdam. Priniesol však aj svoj vlastný seriál Pentaverate, v ktorom si, ako obvykle, zahral viacero úloh. A keď sa vracia k hlasu Shreka, prečo nie aj k úlohe vždy mužného britského špióna…

Páčilo by sa vám ak by práve Josh Greenbaum viedol film Austin Powers 4? Myslíte si, že je teraz ten správny čas, aby sa k nemu Myers vrátil? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -