Clark Kent zo Smallville si našiel novú úlohu. Predstavuje sa na prvých záberoch akčného Deep Six

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tom Welling na prvých záberoch z Deep Six

Herec, ktorý nám je predovšetkým známy ako Clark Kent zo seriálu Smallville, sa teraz objaví v poriadnej akcii. Tom Welling sa predstavuje na prvých záberoch z filmu Deep Six. Tiež na nich vidíme aj Cama Gigandeta (Twilight), ktorému bude v nebezpečnej hre čeliť.

Film si zobral na starosť režisér Scott Windhauser, ktorý priniesol napríklad Death in Texas. Slúžil však aj ako poradca viacerým akčným hviezdam, koordinoval napríklad opakovane Dolpha Lundgrena či Michaela Jai Whitea. Zo svojej spomínanej akčnej drámy si zopakuje spoluprácu aj s herečkou Cher Cosenza. Tá má stvárňovať postavu menom Sphinx, viac informácií o nej nie je známych.

cher chosenza deep six
Zdroj: screenrant.com

Muž v utajení proti Cosa Nostre

Je tiež autorom scenára. Zameria sa na postavu menom Terry, bývalého kriminálnika, ktorý bol práve predčasne prepustený z väzenia. Len krátko po tom je prinútený ísť na misiu bezpečnostnej služby, kde v má v utajení zhodiť odnož organizácie Cosa Nostra priamo v Taliansku.

Lenže už v jeho prvý deň je odhalená jeho jednotka so šiestimi členmi. On zostáva sám v neznámom prostredí. Aby sa z tejto situácie dostal, musí podstúpiť nebezpečnú jazdu z psychopatickým zabijakom Griffom (Gigandet). Terry však netuší, či vie o jeho tajnej identite…

Nebezpečná hra na mačku a myš

Windhauser nám sľuboval, že dostaneme akčný kúsok, kde sa nebudeme pozerať na jednoznačného hrdinu, ale muža, ktorý sa snaží nájsť cestu von. Kým žije v šedých zónach, bude sa musieť pohybovať po špičkách popri tom, ako hrá s vrahom hru na mačku a myš. Hovorí, že už teraz vie, že budú diváci tento film milovať.

Nakrúcanie prebieha predovšetkým v okolí Ríma. Produkcia začala iba pred pár dňami, nevieme preto ešte, kedy bude film vydaný. Sľubujú však rok 2023. Medzitým však z neho dostávame prvé zábery, na ktorých vidíme spomenutú trojicu hercov. Vždy majú pri sebe iný arzenál zbraní alebo sa nachádzajú v život ohrozujúcich situáciách.

Ako sa vám pozdáva Tom Welling v akčnom trileri Deep Six? A čo hovoríte na jeho nebezpečného nepriateľa v podaní Cama Gigandeta? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -