Glass Onion: Pokračovanie filmu Na nože dostáva s novým obrázkom z prípadu aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Glass Onion dostáva dátum vydania

Pokračovanie filmu Na Nože s názvom Glass Onion: A Knives Out Mystery dostáva dátum vydania. Daniel Craig sa vráti ako detektív Benoit Blanc s novým prípadom ešte koncom tohto roka. Z neho dostávame aj nový záber, ktorý nám ukazuje po prvý raz celé, opäť výborné obsadenie.

Režisér Rian Johnson nám už od potvrdenia dvojky (a hneď aj trojky) povedal, že každý film bude mať samostatný príbeh. Spájať ich bude iba osoba detektíva. Ten musel v prvom filme riešiť zapeklitý prípad vraždy v rodine. Podozrivými boli Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, ale napríklad aj Ana De Armas.

glass onion dátum
Zdroj: collider.com

Nový prípad v slnečnom Grécku

Druhý film ho zanesie do značne exotickejšej lokácie, do slnečného Grécka. V tejto južnej európskej krajine sa realizovala aj väčšina nakrúcania. Dostávali sme z nej aj zábery, ktoré ukazujú nový, letnejší vzhľad pána Blanca.

Nová fotografia nás zavádza do miestnosti, kde okolo stola sedí nové zoskupenie. Vo svojich unikátnych štýloch budú musieť záhadu riešiť pestré charaktery. Zahrajú si ich opäť vynikajúci herci a to Dave BautistaKathryn HahnEdward NortonJanelle MonáeLeslie Odom Jr. a Kate Hudson. Ak sme si niečo odniesli z prvého filmu, tak to, že vinníkom môže byť ktorýkoľvek z nich.

na nože 2
Zdroj: empireonline.com

Vinníka sa dozvieme ešte pred Vianocami

Jediný, kto na to môže prísť, je svojrázna postava Daniela Craiga. Kvality dokázal aj v predošlom filme, ktorý bol nominovaný na niekoľko ocenení. Na 92. ročníku udeľovania cien Akadémie to bol napríklad aj Najlepší originálny scenár. Okrem toho priniesol so svojím 40-miliónovým rozpočtom tržby až 311 miliónov dolárov.

Preto nebolo prekvapením, že Netflix uzavrel s režisérom exkluzívnu dohodu, za ktorú si zaplatili 469 miliónov. Takto si zabezpečili veľmi očakávaný druhý film a zároveň sa pripravuje tretí. Pokračovanie filmu Na nože bude mať svoju premiéru na Filmovom festivale v Toronte už počas budúceho mesiaca. Glass Onion: A Knives Out Mystery ale má dátum už aj na streamovacej službe. Pozrieme si ho tam deň pred Vianocami, teda 23. decembra.

Ste radi, že pokračovanie filmu Na nože uvidíme ešte pred Vianocami? Tešíte sa na ďalší prípade Benoita Blanca? A čo hovoríte na zvyšok obsadenia? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -