Dĺžka filmu Thor: Láska a hrom už je známa. Je opäť kratšia, ako by sme čakali

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dĺžka filmu Thor: Láska a hrom je známa

Fáza 4 filmového vesmíru od Marvelu zase začala uberať na dĺžke projektom, ktoré vidíme v kinách. Podľa viacerých kritikov tomuto podľahol aj Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Tvrdia, že zopár minút k jeho 2 hodinám a 6 minútam by mu neuškodili. A teraz vieme, že aj dĺžka filmu Thor: Láska a hrom bude kratšia, ako sme si mysleli.

Najprv sa treba pozrieť na všetko, čo sa má vo filme odohrať. Thor (Chris Hemsworth) sa opäť dostáva do formy, lebo bude čeliť veľkému nepriateľovi. Ním je Gorr the Butcher, ktorý sa zaprisahal, že vo svojej ceste za pomstou zabije všetkých bohov. Ohrozené sú tak aj bytosti na Olympe, medzi nimi hlavne Zeus (Russell Crowe).

Thor: Láska a hrom nová ukážka
Zdroj: collider.com

Treba vpratať gréckych bohov, Asgarďanov aj Strážcov Galaxie

Na Zemi v Novom Asgarde vládne Valkyrie (Tessa Thompson), ktorá sa radšej ako na diplomatickej misii zúčastní poriadnej akcie. Predstavený je nám aj Mighty Thor, ktorým sa stane Jane Foster (Natalie Portman). Aby toho nebolo málo, účasť tu ešte máme aj od Strážcov Galaxie, s ktorými asgardský boh cestuje po udalostiach filmu Avengers: Endgame.

To je rozhodne dostatok dejov pre jeden film. Predošlé správy hovorili o tom, že Thorove tretie pokračovanie by malo mať medzi 1 hodinou a 55 minút a 2 hodinami a 20 minút. Dnes sa začínajú predaje lístkov v Spojených štátoch a tak sa vďaka im kinám dozvedáme presnejšiu stopáž.

thor strážcovia galaxie
Zdroj: screenrant.com

Kiná odhaľujú presnú stopáž

Láska a hrom je v nich stanovená na 119 minút. To znamená, že bude mať 1 hodinu a 59 minút. To z neho robí najkratší MCU film od Ant-Man a Wasp z roku 2018. Ten mal iba o jedinú minútu menej. Avšak, stále ide o dlhší film ako prvé dva zo série. Prvý mal 1 hodinu a 55 minút a Temný svet mal dokonca 1 hodinu a 52 minút.

Niektorým by stále však mohla vzhľadom na minulé veľkofilmy robiť starosť dĺžka filmu Thor: Láska a hrom. Avšak znovu sa treba pozrieť na režiséra, ktorým je Taika Waititi. Svoj predošlý úspech do Marvel sveta priniesol už v treťom filme s názvom Ragnarok.

Thor: Láska a hrom trailer
Zdroj: Marvel Studios / Disney

Pri režisérovi sa jej nemusíme báť

Ten prišiel v roku 2017 a priniesol nový náhľad na Asgardských hrdinov. Farebnejší, zábavnejší, avšak o to obľúbenejší a lepšie hodnotený. A ten mal stopáž 2 hodiny a 10 minút, teda len o 11 minút viac. Takže sa nemusíme báť, že by sa do trvania filmu nevošli dvaja Thorovia, iní severskí hrdinovia, nepriateľ v podaní Christiana Balea aj Strážcovia Galaxie.

A čo si myslíte o dĺžke štvrtého Thora vy? Myslíte si, že tu Taika Waititi zopakuje svoj úspech a dosiahne kvalitný MCU film Fázy 4 aj pod dve hodiny? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -