Netflix odhalil bláznivý trailer na 2. sériu The Cuphead Show aj s dátumom vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 2. sériu The Cuphead Show

Netflix priniesol počas záverečných dní svojich osláv s názvom Geeked Week aj trailer na 2. sériu The Cuphead Show. Vidíme, že stále vyzerá rovnako pojašene (ba možno ešte viac!) ako pôvodných 12 častí. Samozrejmosťou je, že sa vracajú obaja bratia. Vždy dobrodružstvo a nebezpečenstvo vyhľadávajúci Cuphead (s hlasom Tru Valentina) a jeho naivný súrodenec Mugman (dabuje ho Frank Todaro).

Seriál vychádza z videohry, ktorá sa volala jednoducho Cuphead. Napodobňovala animáciu 30. rokov a klasické ranné rozprávky z tej doby. Avšak ľudia by sa rozhodne nemali nechať oklamať jej vzhľadom, pretože náročnosťou sa postarala o nemálo frustrácie (a tiež rozbitých ovládačov).

Ďalších 12 častí ešte tento rok

Netflix sa rozhodol podľa nej spraviť seriál. Prvá séria prišla počas februára tohto roka a tvorilo ju 12 častí. Vieme, že si streamovacia služba objednala dohromady 48 epizód, takže ak budú vždy rozdelené po 12 častí, tak nás čakajú ešte 3 série. Najbližšia z nich príde už v auguste.

Nadviažeme priamo na udalosti z nej, samozrejme. V nej sa súrodenecké duo dostalo, pričinením Ms. Chalice (Grey DeLisley), do väzenia. V novej ukážke vidíme aj ich únik a naháňanie policajnými zložkami. Inak vidíme aj to, že Diabol stále túži po Cupheadovej duši a King Dice (s hlasom Wayna Bradyho) je ešte sebaľúbejší ako predtým.

2. séria the cuphead show
Zdroj: screenrant.com

Známe postavy, nová bláznivosť

Inak vidíme kreatívne zostrihané video, v ktorom každá z postáv prehodí iba zopár replík, prípadne jedno slovo. Ale samozrejmosťou je návrat kľúčových z nich. Dvojica by nemohla fungovať bez dozoru Elder Kettle a je jasné, že všetkých z nich zavarí poriadne šťavnatá paradajka Brandywine. Svoje vlastné záujmy bude ako vždy sledovať Porkrind a mafiánski bratia si zrejme začali poriadne užívať život. Avšak vidíme aj nové prostredia, napríklad sa dostaneme do zajatia pirátov.

Jednoducho, animačné štúdio Lighhouse Studios prinesie opäť poriadne šialené dobrodružstvá. Na nich ako režisér dohliada C.J. Kettler a samozrejme aj bratia Moldenhauerovci, tvorcovia originálnej hry. Scenáre budú mať na starosti Deeki Deke, Clay Morrow, Adam Paloian, Cosmo Segurson či Dave Wasson. Ďalších 12 epizód sa dočkáme 19. augusta 2022.

Ako sa vám páči trailer na 2. sériu The Cuphead Show? Obľúbili ste si tento seriál? Budete sledovať jeho ďalšie časti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com, polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -