Seriál The Cuphead Show! sa nám odhaľuje v krátkom teaser traileri s retro animáciou

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

V posledných rokoch je veľkou obľubou robiť filmy a seriály podľa knižných alebo herných predlôh. Takýmto seriálom je aj novinka od Netflixu, ktorá je natočená podľa hry z roku 2017 s názvom Cuphead. Seriál bude vytvorený podľa motívov zo spomínanej hry. Počas podujatia Geeked Week nám bol ale predstavený prvý teaser trailer na tento seriál zvaný The Cuphead Show!, ktorý odhalil hlavného antagonistu.

Ako už bolo spomínané, seriál bude vyrobený podľa hry. Hru hrá jeden alebo dvaja hráči, ktorí hrajú za hlavného protagonistu a jeho brata Mugmana. Bratia prechádzajú rôznymi úrovňami a bojujú s bossmi. Robia to preto, aby splatili svoj dlh diablovi. Za touto úspešnou hrou stojí štúdio MDHR, ktorého producenti spoja sily s Netflix animátormi a vytvoria spoločný seriál.

Teaser trailer na The Cuphead Show!

Krátka ukážka nám toho veľa neprezradila, no aspoň načrtla, akú animáciu bude seriál používať. Tvorcovia sa vraj inšpirovali animáciou z tridsiatych rokov minulého storočia, akú používal napríklad Walt Disney, takže je to celkom retro. Väčšinu krátkeho videa sa máme možnosť pozerať na postavu s hlavou kocky, ktorá má meno King Dice. Toho pre seriál narozpráva Wayne Brady.

Ten bude hlavným záporákom seriálu a je zatiaľ jedinou postavou, ktorá má oficiálne oznámené herecké obsadenie. O seriáli sa vie ešte to, že sa hrou len inšpiruje. Seriál bude tak oveľa bohatší na príbehy a postavy, a nebude to projekt, ktorý by len prerozprával dej hry. Cieľovým publikom sú podľa tvorcov deti, no zároveň tam chcú dať rôzne vtipy, ktoré pochopia len dospelí a tak seriál zaujme aj ich.

seriál Cuphead
Zdroj: usgamer.net

A to je zatiaľ k seriálu bohužiaľ všetko. Okrem pár mien producentov a tvorcov, mena herca hlavnej zápornej postavy a tejto krátkej ukážky o seriáli nie je známe zatiaľ asi ešte nič. To znamená, že zatiaľ nepoznáme ani dátum vydania. O všetkých nových informáciách vás však budeme pravidelne informovať.

Hrali ste už hru Cuphead? Čo vravíte na krátku ukážku zo seriálu? Zaujala vás natoľko, že si seriál v budúcnosti pozriete? Dajte nám to vedieť dole do komentárov! 

Zdroj: en.wikipedia.org, ign.com, theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -