Netflix vydal prvý pohľad na druhú sériu Zaklínača. Krátka ukážka je zameraná na postavu Ciri

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Druhá séria očakávaného seriálu Zaklínač sa blíži a Netflix nám konečne odhalil prvý oficiálny pohľad s niekoľkými novými zábermi. Fanúšikovia tohto fantazijného sveta sa môžu začať tešiť, pretože po oneskorení produkcie z dôvodu pandémie COVID-19 je všetko na tej správnej ceste pokračovať v ďalšom epickom príbehu od spisovateľa Andrzeja Sapkowskeho na malých obrazovkách.

Streamovací gigant nám za posledný týždeň prezradil veľa noviniek z niekoľkých originálnych sérií, ktoré dorazia v priebehu najbližších mesiacov. S cieľom navnadiť divákov, Zaklínač na zozname nemohol chýbať a krátky klip v sebe nesie zábery na Geraltovu novú zverenkyňu Ciri.

Druhá séria očakávaného Zaklínača odhalila prvý pohľad na tréning Ciri

Druhá séria Zaklínač prvý pohľad
Zdroj: collider.com

V novej sérii sa k vracajúcim sa účinkujúcim Henrymu Cavillovi (Geralt z Rivie), Anye Chalotre (Yennefer z Vengerbergu), Freyi Allanovej (Ciri) a Joeymu Bateyovi (Jaskier) pridá niekoľko nových vzrušujúcich mien. Na zoznam hereckého obsadenia pribudol napríklad skvelý Kim Bodnia (Lepší svet) ako Vesemír, mocný zaklínač a Geraltov dlhoročný mentor.

Okrem nich sa môžeš tešiť na hercov ako Adjoa Andoh (Bridgerton) v úlohe Nenneke, tiež mentorka a Geraltova matka, alebo Graham McTavish (Outlander) v úlohe Dijkstra, špióna, ktorý rád vyhľadáva darebáctvo. Medzi ďalších členov obsadenie druhej séria patria Simon Callow ako Codrigher, Liz Carr ako Fenn, Chris Fulton ako Rience, Cassie Clare ako Philippa Eilhart a Kevin Doyle ako Balian.

Dej by nás mal tentokrát zaviesť do udalostí tretej knihy s názvom Krv Elfov a showrunnerka seriálu Lauren Smidtch Hissrich sa opäť postará o 8 epizód. Tie by mali doraziť na Netflix niekedy na jeseň/zimu 2021. Prvá séria je už k dispozícii od roku 2019, takže ak si ju náhodou nevidel, pusti sa do toho ešte dnes.

Páčil sa ti prvý oficiálny pohľad na seriál Zaklínač, ktorého druhá séria dorazí už koncom roka? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -