Seriál Zaklínač od Netflixu sa pripomína novým videom. Druhú sériu uvidíš ešte tento rok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Natáčanie druhej série fantazijného seriálu Zaklínač bolo úspešne ukončené. Netflix oznámil takúto skvelú správu prostredníctvom videa, v ktorom sa tvorkyňa seriálu Lauren Smidtch Hissrich podelila s divákmi o pár slov.

Očakávaná séria sa presúva do post-produkcie a debutovať by mala na streamovacej platforme neskôr v tomto roku.

Zaklínač natáčanie druhej série
Zdroj: culturaocio.com

Netflix úspešne zabalil natáčanie druhej série seriálu Zaklínač

Nové video začína záberom na Henryho Cavilla, ďakujúceho z celého srdca všetkým, ktorí sa podieľali na natáčaní série. Hneď na to sa k slovu dostáva Lauren Smidtch Hissrich, ktorá zhrnula obdobie jedného roka do pár emotívnych viet:

„Je ťažké uveriť tomu, že je to už viac ako rok, čo sme túto sezónu odštartovali typickým spôsobom v mrazivom lese uprostred noci. Od toho momentu sme natáčali 158 dní. Všetci do jedného vyzdobení štítmi na tvár, rúškami, ochrannými okuliarmi a dezinfekciou. Nikto z nás nikdy nezažil televíznu sezónu, ako bola táto, to som si istá.“

Ďalej tvrdí, že natáčanie prebehlo na pätnástich rôznych miestach s celkovým počtom 89 členov hereckého obsadenia a viac ako 1200 členov celého výrobného tímu. Čo na nepriaznivé obdobie pandémie neznie vôbec zle.

Veľa nových príbehov, postáv a príšer

Hissrich nezabudla potešiť fanúšikov príchodom nových postáv a príbehov, ktorých vraj nebude málo. Preskúmame aj ďalšie skvelé príšery z obrovského sveta Zaklínača, takže sa priprav na poriadne drsnú jazdu.

Geralt z Rivie (Henry Cavill) sa konečne stretáva so svojím osudom, ktorým je mladá princezná Ciri (Freya Allan). V druhej sérii nebudú opäť chýbať ani Jaskier (Joey Batey) alebo čarodejnica Yennefer (Anya Chalotra). Dej by nás mal tentokrát zaviesť do udalostí tretej knihy s názvom Krv Elfov.

Čo hovoríš na seriál Witcher, ktorého natáčanie druhej série sa konečne skončilo? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť