Seriál Zaklínač od Netflixu sa pripomína novým videom. Druhú sériu uvidíš ešte tento rok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Natáčanie druhej série fantazijného seriálu Zaklínač bolo úspešne ukončené. Netflix oznámil takúto skvelú správu prostredníctvom videa, v ktorom sa tvorkyňa seriálu Lauren Smidtch Hissrich podelila s divákmi o pár slov.

Očakávaná séria sa presúva do post-produkcie a debutovať by mala na streamovacej platforme neskôr v tomto roku.

Zaklínač natáčanie druhej série
Zdroj: culturaocio.com

Netflix úspešne zabalil natáčanie druhej série seriálu Zaklínač

Nové video začína záberom na Henryho Cavilla, ďakujúceho z celého srdca všetkým, ktorí sa podieľali na natáčaní série. Hneď na to sa k slovu dostáva Lauren Smidtch Hissrich, ktorá zhrnula obdobie jedného roka do pár emotívnych viet:

„Je ťažké uveriť tomu, že je to už viac ako rok, čo sme túto sezónu odštartovali typickým spôsobom v mrazivom lese uprostred noci. Od toho momentu sme natáčali 158 dní. Všetci do jedného vyzdobení štítmi na tvár, rúškami, ochrannými okuliarmi a dezinfekciou. Nikto z nás nikdy nezažil televíznu sezónu, ako bola táto, to som si istá.“

Ďalej tvrdí, že natáčanie prebehlo na pätnástich rôznych miestach s celkovým počtom 89 členov hereckého obsadenia a viac ako 1200 členov celého výrobného tímu. Čo na nepriaznivé obdobie pandémie neznie vôbec zle.

Veľa nových príbehov, postáv a príšer

Hissrich nezabudla potešiť fanúšikov príchodom nových postáv a príbehov, ktorých vraj nebude málo. Preskúmame aj ďalšie skvelé príšery z obrovského sveta Zaklínača, takže sa priprav na poriadne drsnú jazdu.

Geralt z Rivie (Henry Cavill) sa konečne stretáva so svojím osudom, ktorým je mladá princezná Ciri (Freya Allan). V druhej sérii nebudú opäť chýbať ani Jaskier (Joey Batey) alebo čarodejnica Yennefer (Anya Chalotra). Dej by nás mal tentokrát zaviesť do udalostí tretej knihy s názvom Krv Elfov.

Čo hovoríš na seriál Witcher, ktorého natáčanie druhej série sa konečne skončilo? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -