Alberta Weskera stvárni černoch. Netflix odhalil Resident Evil seriál, ktorý pobúril fanúšikovskú komunitu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Netflix odhalil hraný Resident Evil seriál

2021 je pre franšízu Resident Evil silným rokom. Ôsma časť hernej série Resident Evil Village zožala úspech. V novembri uvidíme hraný film Resident EvilWelcome to Raccoon City, ktorý zadaptuje udalosti prvých dvoch hier. Dva projekty chystá aj Netflix, vrátane animovaného seriálu Resident Evil: Infinite Darkness. Avšak počas virtuálneho eventu Geeked Week bol oznámený hraný seriál, ktorý pobúril fanúšikovskú komunitu.

Alberta Weskera, hlavného antagonistu série, stvárni herec čiernej pleti. Bude ním Lance Reddick, ktorému herecké kvality samozrejme upierať nemôžeme. Poznať ho môžete z projektov ako The Wire alebo John Wick. Herecký ansámbel doplní päť žien, menovite Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, a Paola Nuñez. Zatiaľ nevieme, aké postavy zo sveta Resident Evil stvárnia.

Príbeh seriálu bude zasadený takmer tri dekády po objave T-vírusu. Pozrieme sa na odhalenie temných tajomstiev spoločnosti Umbrella Corporation, ktorá za vírusom stojí. Netflix si seriál Resident Evil objednal už minulý rok v auguste. Dočkáme sa ôsmych epizód, pričom každá z nich bude mať hodinovú stopáž. Na seriáli už klasicky pracuje produkčná spoločnosť Constantin Film.

Ako sa vám pozdáva nový Resident Evil seriál, ktorý Netflix odhalil? Ste spokojní s obsadením Alberta Weskera? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -