Nový trailer k sérii Arcane ťa zavedie do animovaného sveta League of Legends

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvá animovaná séria Arcane zo sveta obľúbenej hry League of Legends odhalila nový trailer. V ňom sa ocitáme v nádhernom technologickom raji s názvom Piltover. Na malý moment sme mohli nakuknúť aj do rivalského mesta Zaun, ktoré svojim konaním rado šíri chaos a nekontrolovateľný teror.

Najnovšia ukážka sa zameriava na obľúbenú Jinx, mladú zločineckú dámu zo Zaunu milujúcu chaos a násilie. No ešte predtým, ako chytila do ruky zbraň a vydala sa na novú cestu životom, bola sestrou jednej z najlepších policajtiek v Piltoveri. Reč je samozrejme o Vi, ktorá je taktiež súčasťou série, z čoho vieme vydedukovať, že pripravovaný seriál nás lepšie zoznámi so zákulisím týchto dvoch úžasných postáv.

Prvý trailer k animovanej sérii Arcane:

Zavítame do miest ako Piltover a Zaun

Spolu s ich príbehom dostaneme pravdepodobne aj pozadie dvoch vzájomne konkurenčných miest Piltover a Zaun, o ktorých viac sme sa začali dozvedať až s príchodom kartovej hry Legends of Runeterra. Obe mestá sú známe svojimi pokročilými technológiami, avšak zatiaľ čo Piltover je steampunková utópia, Zaun je známy pre svoje nekontrolované experimenty z oveľa temnejších dôvodov.

Kto by to bol povedal, že práve kartová hra poslúži ako kľúč k rozšíreniu League of Legends Cinematic Universe. A ak sa animovaná séria skutočne odohráva vo vyššie spomenutých mestách, je pravdepodobné, že môžeš očakávať prítomnosť ďalších známych hrdinov. Z Piltoveru totižto okrem Vi pochádzajú aj CaitlynCamillieEzrealHeimerdingerJayceOrianna Seraphine. Čo sa týka Zaunu, BlitzcrankDr. MundoEkkoJannaSingedTwitchUrgotViktorWarwickZacZiggs a samozrejme Jinx.

Sériu Arcane vyrobí Riot Games v spolupráci so spoločnosťou Fortiche Productions, s ktorou už v minulosti pracovali na niekoľkých filmových a hudobných projektoch. Takže sa určite máme na čo tešiť a do prvého televízneho seriálu zo sveta League of Legends nahliadneme už v druhej polovici tohto roka.

Páčil sa ti prvý trailer k seriálu Arcane, ktorý bol tentokrát venovaný postave Jinx? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -