Nový trailer k sérii Arcane ťa zavedie do animovaného sveta League of Legends

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Prvá animovaná séria Arcane zo sveta obľúbenej hry League of Legends odhalila nový trailer. V ňom sa ocitáme v nádhernom technologickom raji s názvom Piltover. Na malý moment sme mohli nakuknúť aj do rivalského mesta Zaun, ktoré svojim konaním rado šíri chaos a nekontrolovateľný teror.

Najnovšia ukážka sa zameriava na obľúbenú Jinx, mladú zločineckú dámu zo Zaunu milujúcu chaos a násilie. No ešte predtým, ako chytila do ruky zbraň a vydala sa na novú cestu životom, bola sestrou jednej z najlepších policajtiek v Piltoveri. Reč je samozrejme o Vi, ktorá je taktiež súčasťou série, z čoho vieme vydedukovať, že pripravovaný seriál nás lepšie zoznámi so zákulisím týchto dvoch úžasných postáv.

Prvý trailer k animovanej sérii Arcane:

Zavítame do miest ako Piltover a Zaun

Spolu s ich príbehom dostaneme pravdepodobne aj pozadie dvoch vzájomne konkurenčných miest Piltover a Zaun, o ktorých viac sme sa začali dozvedať až s príchodom kartovej hry Legends of Runeterra. Obe mestá sú známe svojimi pokročilými technológiami, avšak zatiaľ čo Piltover je steampunková utópia, Zaun je známy pre svoje nekontrolované experimenty z oveľa temnejších dôvodov.

Kto by to bol povedal, že práve kartová hra poslúži ako kľúč k rozšíreniu League of Legends Cinematic Universe. A ak sa animovaná séria skutočne odohráva vo vyššie spomenutých mestách, je pravdepodobné, že môžeš očakávať prítomnosť ďalších známych hrdinov. Z Piltoveru totižto okrem Vi pochádzajú aj CaitlynCamillieEzrealHeimerdingerJayceOrianna Seraphine. Čo sa týka Zaunu, BlitzcrankDr. MundoEkkoJannaSingedTwitchUrgotViktorWarwickZacZiggs a samozrejme Jinx.

Sériu Arcane vyrobí Riot Games v spolupráci so spoločnosťou Fortiche Productions, s ktorou už v minulosti pracovali na niekoľkých filmových a hudobných projektoch. Takže sa určite máme na čo tešiť a do prvého televízneho seriálu zo sveta League of Legends nahliadneme už v druhej polovici tohto roka.

Páčil sa ti prvý trailer k seriálu Arcane, ktorý bol tentokrát venovaný postave Jinx? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť