Avatar: Frontiers of Pandora je nová hra od Ubisoftu. Prvý ohromujúci trailer ti spôsobí vizuálny orgazmus

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herná konferencia E3 2021 nám ako zvyčajne priniesla veľa skvelých noviniek. Jednou z nich je aj nádherne vyzerajúca hra Avatar: Frontiers of Pandora, ku ktorej nám vývojárske štúdio Ubisoft odhalilo prvý dych vyrážajúci trailer.

Hra bola pôvodne oznámená v roku 2017, ale dlhší čas sme o nej nepočuli ani slovo. K dnešnému dňu to už našťastie neplatí a tak sme mohli konečne opäť nazrieť do mystického sveta Pandory. Oficiálne vydanie je momentálne zasadené do roku 2022 na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC, Stadia a Luna.

Prvý trailer k hre Avatar: Frontiers of Pandora

Zatiaľ čo netrpezlivo čakáme na ďalšie filmy od režiséra Jamesa Camerona, Ubisoft sa medzitým rozhodol rozšíriť franšízu o hernú adaptáciu. Podľa dostupných informácií, jedná sa o akčnú adventúru z pohľadu prvej osoby s otvoreným svetom, v ktorej sa rasa Na’vi postaví proti ľudom a ich robotickým strojom.

Tím vývojárov z Ubisoft Massive úzko spolupracoval ruka v ruke s produkčnou spoločnosťou Jamesa Camerona a spoločnými silami sa zamerali na úplne nový svet s doteraz nevídanými krásami prírody.

Pripraviť sa máme na preskúmavania rôznych neprebádaných častí Pandory, ktoré sme doposiaľ nemali možnosť vidieť ani vo filmom spracovaní. Tvorcovia sľubujú expandovanie a lepšie zoznámenie sa s vesmírom Avatara vzrušujúcimi a inovatívnymi spôsobmi.

Avatar: Frontiers of Pandora trailer
Zdroj: rockpapershotgun.com

Oficiálne vyhlásenie Ubisoftu:

„Avatar: Frontiers of Pandora™ je akčná adventúra z pohľadu prvej osoby vyvinutá spoločnosťou Massive – štúdiom Ubisoftu – v spolupráci s Lightstorm Entertainment a Disney. Hra bola vytvorená s využitím najnovšej iterácie enginu Snowdrop a bola vyvinutá výhradne pre novú generáciu konzol a počítačov, kde nazrieme do lákavého sveta Pandory so všetkou jeho krásou a nebezpečenstvom v pohlcujúcom zážitku otvoreného sveta. V tomto novom samostatnom príbehu sa postavíte na stranu Na’vi a vydáte sa na výpravu cez západnú hranicu zatiaľ nikdy nepreskúmanej časti Pandory. Navštívte živý a reaktívny svet obývaný jedinečnými tvormi a zatlačte späť do úkrytov sily RDA, ktoré ho ohrozujú.“

Páčil sa ti prvý trailer k hre Avatar: Frontiers of Pandora, ktorý sľubuje nádherný a pohlcujúci herný zážitok? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -