Tvorca Squid Game zverejnil list pre fanúšikov. Navnaďuje v ňom na to, čo čakať v 2. sérii

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tvorca Squid Game navnaďuje na 2. sériu

Hwang Dong-hyuk, tvorca Squid Game, navnaďuje na druhú sériu. Priniesol nielen nový plagát, ale aj list pre fanúšikov, kde uvádza, čo od nej môžeme očakávať. Juhokórejský seriál sa na stal počas septembra minulého roka na Netflixe okamžitým hitom. Už po pár dňoch azda nikto nepochyboval, že by prišlo pokračovanie.

Stačilo 28 dní na streamovacej službe, aby dosiahol sledovanosť cez 1,54 miliárd hodín. To z neho robí ich najpúšťanejší originálny seriál vôbec. Samotná služba naznačuje príchod ďalších epizód a 2. série už od januára tohto roku. V druhej polovici toho mesiaca oficiálne potvrdili, že druhá séria príde, dokonca s tvrdením, že tento svet ešte ani poriadne nezačal.

svet squid game
Zdroj: wallpaperboat.com

Dve kľúčové postavy sú samozrejmé

Dong-hyuk, režisér, scenárista aj producent v jednej osobe, to naznačuje už trošku dlhší čas. Už v novembri na sociálnych sieťach zdieľal, že protagonista Gi-hun (Lee Jung-jae) sa rozhodne vráti. Neskôr, už po oficiálnom potvrdení, počas apríla povedal, že máme čakať aj (tiež logicky) Front Mana (Lee Byung-hun).

Skôr sa tvrdilo aj, že sa má vrátiť herečka HoYeon Jung, ktorá stvárnila Kang Sae-byeok. Ako číslo 67 bola predposlednou, ktorej sa stali smrteľné hry osudnými. Tak malo ísť o jej dvojičku, sestru. Tvorca seriálu však neskôr priznal, že to povedal žartovne a nebude to skutočnosťou, iba zavádzal fanúšikov. Avšak kto vie, čo bude pravdou…

squid game poster list
Zdroj: paperwriter.ca

List pre fanúšikov

V každom prípade, priaznivcom seriálu však teraz adresoval list. Jeho titulkom je PRICHÁDZA CELÉ NOVÉ KOLO. A píše sa v ňom:

„Trvalo 12 rokov, kým sme priniesli minulý rok Squid Game k životu. Ale len 12 dní, kým sa stal najpopulárnejším seriálom na Netflixe. Ako scenárista, režisér a producent Squid Game prinášam veľké prehlásenie do sveta fanúšikom. Ďakujem vám za sledovanie a milovanie seriálu. A etaru, Gi-hun sa vracia, Front Man sa vracia. Prichádza druhá séria. Ten muž v obleku s ddakji môže byť naspäť. Tiež vám bude predstavený Cheol-su, priateľ Young-hee. Pripojte sa k nám znovu na celé nové kolo…“

Okrem známych obrovské prekvapenie

Tvorca Squid Game teda poriadne navnaďuje fanúšikov na to, čo sa bude diať. Samozrejme, vracajú sa dve hlavné postavy. Avšak hovorí aj o návrate tichého záhadného muža (Gong Yoo), ktorý hral ddakji. Teda tú hru, kde hráči hádzali modré a červené dlaždičky na zem. Tá, ktorou dostal aj hlavného hrdinu do hier.

Avšak obrovským prekvapením je, že hovorí o tom, že bude mať Young-hee priateľa. Tá je totiž tou veľkou mechanickou bábkou, ktorú sme videli hneď na začiatku pri prvej epizóde pri hre „Red Light, Green Light“ (veľmi podobná našej vidličky, lyžičky, nože). Práve na ňu je zameraný aj nový plagát, kde vidíme jej mechanické oko s číslovkou 2 vnútri. Ako môže mať priateľa je veľkou otázkou. Rovnako ako ostatné, na ktorých odpovede netrpezlivo čakáme…

Navnadil aj vás list viac na druhú sériu Squid Game? Myslíte si, že uvidíme ďalší ročník hier, ktoré Gi-hun prekazí? Čaká nás niečo úplne iné? Podeľte sa s nami o vašej názory v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -