Nový trailer na The Cuphead Show! je poriadne divoký a strelený

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Cuphead Show!

Netflix zverejnil oficiálny trailer na The Cuphead Show! Seriál je robený v skvelej retro animácii podobnej tej z 30. rokov. Zachováva tak štýl zdrojového materiálu z roku 2017. Tým je hra Cuphead od štúdia MDHR. Je v štýle run-and-gun, teda na neustále pohybujúcom sa obraze strieľate po nepriateľoch. Možno sa to zdá ako jednoduchý spôsob, avšak svojou náročnosťou potrápila nejedného hráča.

Streamovacia služba sa rozhodla vytvoriť podľa nej seriál. Sľubujú v ňom kvalitnú zábavu a „jedinečné dobrodružstvá zamilovateľného, impulzívneho lotríka Cuphead a jeho opatrného, ale ľahko ovplyvniteľného brata Mugmana“.

Zastaviť diabla nebude pri ostatných dobrodružstvách jednoduché

Ukážka sa sústreďuje práve na ústrednú dvojicu žijúcich šálok. Cuphead sa kvôli nude rozhodne navštíviť zlovestný zábavný park. Onedlho zistia, že je vedený samotný Diablom, ktorý chce získať ich duše! Avšak to si nenechajú a robia všetko preto, aby ho porazili. Teda… takmer všetko, pretože ešte pritom stíhajú viesť vlastný klub a hudobné čísla.

Výkonný producent CK Kettler povedal, čo stále za inšpiráciou k jedinečnej animácii. Je to práca Maxa Fleischera, ktorý so svojím animačným štúdiom priniesol klasické rozprávky a postavičky ako Pepek námorník alebo Betty Boop. Hovorí, že prenesenie jeho práce na „neuveriteľne stotožniteľných súrodencov bude niečím novým a sviežim“. Nadšenie ešte vystupňoval riaditeľka artov, Andrea Fernandez, keď povedala „prinesie vás to naspäť k zázrakom z detstva“.

the cuphead show
Zdroj: engadget.com

Jedinečná animácia a známe hlasy

V seriáli budeme počuť aj niektoré známe hlasy. Tru Valentino bude ako Cuphead a Frank Todaro ako Mugman. Okrem nich prepožičajú hlasy postavám aj Joe Hanna, Luke Millington-Drake či Grey Griffin. Pri predstavení seriálu bol hneď oznámený aj Wayne Brady, ktorý vystupuje ako Dice King, ktorého vidíme aj v ukážke.

K tomu si ešte pridajme, že za réžiou jednotlivých epizód budú stáť Adam Paloian a Clay Morrow. Prvý menovaný je už dlhoročným tvorcom SpongeBoba a druhý vytvára krátke stripy či seriály s Mickeym Mousom. Celým kruhom teda prejdeme aj k Disneymu, ktorým bol inšpirovaná miestami aj samotná hra.

seriál Cuphead 2
Zdroj: pcgamer.com

Našťastie ho uvidíme onedlho

Oficiálny trailer na The Cuphead Show! vďakabohu odhaľuje aj dátum vydania. Na Netflixe ho uvidíme v celej kráse – 12 epizód, už o necelý mesiac. Objaví sa tam 18. februára.

Ste fanúšikmi alebo ste si aspoň skúsili hru Cuphead? Ako sa vám zatiaľ pozdáva seriál, ktorý z nej vychádza? Budete ho sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -