Chris Hemsworth sa ako záporák filmu Furiosa ukazuje na ďalších záberoch

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chris Hemsworth ako záporák film Furiosa

Režisér George Miller pripravuje prequel k filmu Mad Max: Šialená cesta už nejaký čas. Nakrúcanie je už teraz v plnom prúde v jeho vždy vybranej Austrálii. To nám dokazujú aj neustále prichádzajúce zábery z pľacu. Na ďalších z nich sa ukazuje Chris Hemsworth ako záporák z filmu Furiosa.

Ako názov napovedá, zameria sa na imperátorku, ktorú sme mohli vidieť v spomenutom filme. Zahrala si ju tam Charlize Theron. Teraz sa však pozrieme na začiatok jej cesty, keď bola ešte ako mladé dievča unesená zo zelených plání. Po novom postavu stvárni Anya Taylor-Joy. Aj ju sme mohli na záberoch vidieť s prostetickou rukou, ktorá čaká na spracovanie CGI.

Anya Taylor-Joy s prostetickou rukou

Tak zrejme uvidíme aj ako prišla o túto končatinu, ktorá jej bola pre Mad Maxa nahradená mechanickou. Za jej únosom však stojí motorkárska horda, ktorej velí vojvodca Dementius. To je práve rola, ktorú má austrálsky herec, ktorého môžeme poznať ako Thora.

Zábery odhaľuje viacero profilov na sociálnych sieťach. Účet na Instagrame s názvom Chris Hemsworth Brazil ho napríklad ukazuje na nákladnom aute vyzdobenom na pravý štýl tohto filmu. Na ňom stojí so šedivou bradou (oproti ryšavej, ktorú sme videli na prvotných fotkách) a v rozhalenej veste.

Macík za opaskom aj monster truck

Príspevok na Twitteri od @hemsworthours na to ukazuje bližší pohľad. Vidíme dlhšiu bradu a bikerský outfit so zlatými pruhmi. Rozhodne zaujímavým prvkom je plyšový medvedík, ktorý sa mu hompáľa za opaskom.

Účet na Twitteri Mad Max Bible zase hovorí o konkrétnej lokalite, Melrose Park. Na nakrúcaní sa dobre baví s Davidom Collinsom, ktorý tiež vo filme hrá. Tu vidíme iné vozidlo – poriadne masívny monster truck. Nesmú však na ňom chýbať reproduktory, vzadu však vidíme niečo, čo vyzerá ako hák na odťahovanie. Žeby podberanie vozidiel počas jazdy?

Rola ďalšieho zloducha

Chris Hemsworth ako záporák filmu Furiosa vyzerá rozhodne zaujímavo. Sme zvedaví aj na jeho súboj s mladšou verziou Immortana Joea, ktorého si zahrá Tom Burke. Zdá sa však, že hercovi idú aj tieto role. V tejto pozícii sme ho mohli vidieť už v nedávnom trileri Spiderhead. Uvidíme, ako svoje kvality dokáže až pri premiére prequelu k Mad Maxovi. Tá je stanovená na 24. mája 2024.

Páči sa vám nový vzhľad Chrisa Hemswortha z filmu Furiosa? A čo hovoríte na jeho vozidlá? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -